• hem yeni bir yazar hem reyiz olur.
  • ışık hızıyla bi pluton'a gidip döneceğimiz badim. gezegenlikten çıkarıldı çıkarılalı bir geçmiş olsun bile diyemedik diye üzülüp duruyoruz. kısfmet bugünlereymiş derken, izinler kaldırıldı.

biz de thor'un reenkarnesini masaüstüne atacağız. olmadı arkeolojik bir geziyle bitinya turu düzenleyeceğiz. bari onlara ayıp olmasın.
  • reyiz. kavgaya gitsem çağıracağım insan. whatsapptan piçak emojisi atıyor bana arada. bi korkmuyor değilim*
    seviyorum merkez.
  • efendimiz, reyizimiz, giybetlimiz.*
  • grupların aranan siması.
    o olmadan tatsız tuzsuz bir şeye benziyor...

gruplarımız...

*
  • salvador dali'nin amca kızı olur kendisi.
  • doğum günü kutlu olasica. ben ondan yasliyim sanırım benim artan hamurumdan o yaratılmış. her huyu benzer mi iki insanin? benziyor. kendisi aynı zamanda fabrika ayarlarina geri dön butonumdur. ıyi ki var. nice güzel senelere.
  • kendisi bugün doğumgünü çocuğudur. ne isterse yapılsın, ne dilerse olsun, mutluluktan havalansin inşallah. en kötü zamanlarda bile gulumsetebilen arkadaşım, iyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın.
  • son günlerde whatsapp, telegram,messenger, sözlük demeden her yerden bidi bidi konuştuğum yazar. yok yok dünyayı kurtarmiyoruz. kendimizi kurtardık dünya kaldi*
    derdimiz, kederimiz, fikrimiz aynı. buraya niye geldim ben meseleye geleyim. sarkimizi buldum kadın ne de olsa bulmak benim işim*

suprizzzzzz
  • bugün ben diplerde gezerken bana söylediği "kimse yoksa ben varım" cümlesini ömrüm boyunca unutmayacağım dostum. bir zaman gelir mutluluktan ucarsam yanımda yine sen olacaksın. umarım yakındır o günler ikimiz için.
hesabın var mı? giriş yap