şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 26 şubat pazar günü kireçburnu'nda düzenlenecek zirve.

  http://limon.6degreesunder.com/zirve/2385981
 • katılmayı çok istediğim zirve. amma lakin öyle de değildir. akşam zorlu bir halı saha deplasmanına katılacağımdan ötürü yorgunluğumla ters orantılı olarak vereceğim karar değişiklik gösterecektir. yarın çekim varsa çok iyi olur aslında.
 • 7. olarak kayıt yaptırdığım zirve. dün de schalke yatırdı kuponu zaten hep bi geç kalmışlık felan ayrıca benim üç aylık ömrüm kaldı başlasam mı işe hemen?
 • 12.olarak kayıt yaptırabildiğim ama açıklamada 'nafile' oalrak nitelendirilen zirve. kurallar keskin ve net midir?
 • an itibari ile yıkıldığım durum.koskoca ekşide 6-7 tanemi izleyici var ki o kadar kişi gidebiliyor? haksızlık bu !
 • gelirsek ismail abi bize üzüm çözermi acaba çok merak etmekteyim
 • bugün gözlüklü çocuk kaan ın okulunda başlayıp erdal bakkal önünde sonlandırdığımız tadına doyum olmaz zirve.

  öncelikle ahmet mümtaz taylan a sonsuz sevgi saygı ve teşekkürlerimi iletmek isterim.kendisi karşılaştığımız ilk andan zirve sonuna kadar bizle yakından ilgilenmiş,türlü türlü sorulara sıkılmadan cevap vermiş ve yorulmadan nazlanmadan yüzlerce kez poz vermiştir. yaşlanınca gelsin bizim evin dedesi olsun istediğimdir. vallahi el üstünde tutarız.

  serkan keskin e gelince kocaman yürekli adam, verilen tüm pozlarda biz birer ünlüymüşüzde o bizimle fotograf çektirmeye çalışıyormuşcasına sıkı sarılan adam! sen çok yaşa!

  (bkz: #26732937) görüleceği üzere ali atay a karşı epey hisliyim, parfümüne ve karizmasına bugun bir kez daha hasta oldugum bu adam bugun tüm fotograf taleplerimize gülümseyerek yanıt vermiş olsada biraz soğukluk bir miktar uzaklık hissetmedik değil. tekrar ediyorum ali atay çok tatlısın!

  aynı zamanda bir liseliyken aşık oldugum adam özgür çevik i de bugun sette görmek işin bonus u oldu. oh çokta güzel oldu çokta iyi oldu tamam mı?

  ve son olarak tüm gün her istediğimizi yapmaya çalışan,sürekli koşturan ozcangumus kocaman teşekkürler!
 • müthiş bir organizasyon ile süper bir şekilde gerçekleşen zirve. 2 gün içinde ancak bu kadar organize olabilirdik ama beklentilerin kat be kat üzerine çıktı. ozcangumus'un bunda katkısı büyük. adam maykıl sıkofiyld çıktı. aramızda geçen konuşmalardan birkaç tanesini örnek göstermek istiyorum:

  - hacı şimdi indim vapurdan otobüs bekliyorum.
  - abi otobüs ile gelme geç kalırsın. yukardan minibüsler kalkıyor. 2 lira 10 kuruş. zaten 10 kuruş almıyor şöförler. onlarla çok daha kısa sürer. çayırbaşı durağında in. ben orada olacağım.

  - bi ton fotoğraf çektik. nasıl paylaşıcaz bunları?
  - bi sn. şurada netbook'um olucaktı. ona atarız hepsini. sonra ben dropbox ile herkese paylaştırırım.

  - aha akbilim yok yaa.
  - dur ben yedek akbil getirmiştim lazım olur diye al burdan kullan.

  - bi çay olsada...
  - abi çaylar sıcak buyrun
  - oha oha

  - eve nasıl dönücez yahu. bu duraktan hangi otobü...
  - şuraya not etmiştim otobüsleri. hah buldum. size en uygun otobüs 42t. ona bineceksiniz.

  böyle manyak bir adam çıktı. *

  neyse gelelim zirveye. bir okulun bahçesindeki çekime katıldık. bizi çok sıcak karşıladılar. ortada sıçan bile oynadık. tüm oyuncular ve set ekibi çok iyi top çeviriyorlar. zeynep çamcı bile takır takır oynadı. üstelik solak. gelip bizim takımda sol açık oynasa sırıtmaz. çokta iyi bir ikili olacağımıza inanıyorum. ayrıca sürekli bir çay tüketimi mevcut. hepsi çok sıcakkanlı insanlar. kolunu omzuna at sohbet et hiç yabancılık çekmezsin. bu arada yavuz abi'ye fotoğrafımızı çeksin diye bir makina verdik en son montunun içine sokuyordu. makinanın sahibi müdahale etti. tepkisi ağır oldu yavuz abi'nin: "ben öyle bir insan mıyım? karanlıkta nasıl çekiyor diye merak ettim. ona bakıyordum."

  erdal bakkala gittik daha sonra. içerisinde baya mal var. özellikle metonya ürünleri başı çekiyor. erdal abi kaçakçılıktan içeri alınabilir. bakkalın her yerine yazı yazmış gelen giden. kalp çizenler, çöp adam çizenler vs. biz insan gibi kağıda yazdık içimizden gelenleri, sonra ekibe teslim ettik. sizde öyle yapın bence. ayrıca erdal bakkal'ın manzarası çok güzel.

  son olarak fotoğraf paylaşımı en kısa sürede gerçekleştirilecek. yaklaşık 3gb fotoğraf ve videoyu paylaşmak biraz zaman alıcak. ayrıca şu an rumuzunu hatırlamadığım ama adını bildiğim bir arkadaşımızdan elindeki fotoğrafları bizimle paylaşmasını bekliyoruz. makinasının kartı uyumlu olmadığı için alamamıştık. yapmaz ama diyelim paylaşmadı adını sözlükte ifşa edip linç kampanyası başlatmayı planlıyoruz. * şaka bir yana kimsenin ismini verip rencide etmek istemeyiz. youtube'a photoshop'lu resimlerinden video yapıp yükleyebiliriz belki. *

  edit: katılan tüm arkadaşlara teşekkürler. sanki yıllardır aynı şeyleri yapıyormuşuzda uzun zamandır uzak kalmışız bir vesile ile bir araya gelmişiz gibiydi.
 • ne kadan da şahane bir zirveydi... hayatımızın bir gününe güzellik ve keyif katan insanlarla yolumuzun kesişmesine fırsat verdi...
  gittik; iskender abi, erdal bakkal, ismail abi, yavuz, kaan, çakma sakallı dede, leyla ve mecnun ile tanıştık; hoş sohbetleriyle çok keyifli bir gün geçirdik; bol bol serotonin'le dolup döndük...

  öyle bir yaklaşımları var ki zaten, insanın her hafta gidesi geliyor.. bu yüzden yaz başında bir yenisi şart. leyla ile mecnun ekibi izin verirse tabi..

  yalnız yukarıdaki isimler haricinde, set ekibi de çok büyük tebriği hak ediyor...
  bir kaç dakikalık sahne için ne kadar çok emek verildiğini ancak çekimleri izleyerek anlayabilirsiniz...
  her birini tebrik ve takdir ediyorum...
 • gitmek için yanıp tutuştuğum ama ankara'da olduğum için gidemediğim zirve.

  o değil de ismail abiyle karşılıklı el sallarken fotoğraf çekildiyseniz cidden şuracıkta hık hık der giderim çektiyseniz yüklemeyin lütfen.