şükela:  tümü | bugün
  • değişik türk lehçeleri ile türkü söyleyen bir abla. sevdim.
    "düşmanın gözü kör olsun, perdelensin alaay" şeklindeki mısrada ayrı bir coşmuş. düeti ayrı güzelmiş.

ilgilenen buradan görebilir daha da önemlisi dinleyebilir...

http://www.youtube.com/watch?v=9fs-bc3zrdy

edit: link yenilendi
  • kendisi ortaokulda müzik öğretmenimdi.itü devlet konservatuarı mezunudur.trt müzik'te sıkça gözükmekte kendisi.
  • kırgız..
    bu kadını hayatınıza bir kere aldınız mı, bir daha çıkaramazsınız. bu kadını bir kere sevdiniz mi bir daha asla nefret edemezsiniz. bu kadına bir kere güvendiniz mi, başka dost aramazsınız.
    tanıdığım için şanslıyım, tanımayanlar adına üzgünüm.
    o kadar büyük bir yüreği var ki sanıyorum ki dünyadaki herkese yeter. kimin hayatına girdiyse hepsine güzellik, sevgi, neşe getirmiştir eminim.
    yüreği gibi sesi de müthiştir. kendisine yarışmalara katıl diyenleri nazikçe çevirerek kalitesinden ödün vermiyor. doğru stratejiler izlerse yakında kendi adına çok güzel gelişmelerin yaşanacağına inanıyorum.
    yolun hep açık olsun kırgız.. ışığın bugün gibi ömrünün sonuna kadar etrafındakileri aydınlatmaya devam etsin.
  • dünyanın en sempatik, en komik, en pozitif insanı olabilir kendisi. profesyonelliğini hayatının her alanına müthiş dokunuşlarla yaydığı müzik sevgisine ve ilgisine borçlu olduğunu düşünüyorum kendisinin. müthiş bir öğretmen. seni seviyorum kırgız hocam.