şükela:  tümü | bugün
  • evet, sen, ben, o; hepimiz yaptırmışız bu camiiyi. ödediğimiz vergilerle, devlete aktardığımız emeğimiz, alınterimiz ile yaptırmışız bu camiiyi.

tabii şeffaf, modern devletimiz sağolsun; bişkek büyükelçimiz çağrıldığı iftarda fetöcüler de çağrıldığı için daveti terk etmese belki asla haberimiz olmayacaktı bu durumdan ama olsun...

gururu yetmez mi? sadece suriyeli din kardeşlerimize harcamıyormuşuz, kırgız kardeşlerimizin de alnı secde görsün diye harcıyormuşuz paraları.

şu millete sabah akşam ilaç niyetine küskü verilse müstehaktır yeminle. al bak bu gurur hepimizin.

not: ibadethane yerine cami yazınca başlık sol tarafa düşmüyor, başlık bu nedenle bu şekilde.
  • aganın para bok, şanı yürüsün diye cami yaptırıp duruyor.

para mı bitti, hooooop yeni bir vergi, alır götümüzdeki donu devam eder inşaata.

(bkz: kulak arkam ak parti'ye feda olsun)
  • 50 milyon dolar pahalı geldiği için tank palet fabrikasını modernize etmektense işletmesini 25 yıllığına katarlılara devrettik dimi? balık hafızana tüküreyim senin güzel ülkemin insanı.
  • tuzu kuru akp tayfanın ağzından salyalar saçarak övüneceği, tuzu ıslak olanların tuzu kurulara öykünmek için dillerini sarkıtacağı ama götlerininde don olmadığını hatırlamayacağı hededir.

ben az önce ne dedim?
  • 1-2 güne kalmaz merkeze cekerler bu büyükelciyi. postayi koy tamam ama fazla acik vermis.
  • ayrıca bişkek büyükelçimiz, fetö terör örgütünün başıyla birlikte çağrıldığı iftar için, "ramazan bu ya, ramazan'da bu yapılır mı?" şeklinde soruyor. ramazan olmasa sorun yok, davete katılacak demek, ben bunu anlıyorum.
  • o kadar fakirim ki başlığı 35 metrekare diye okudum.
  • ya bi bırakmıyorsunuz adamlar rahatça memleketi soyup soğana çevirsinler. 30 milyar dolar suriyeliye harcamış, 50 milyon dolar ne ki? çoğayıb ediyosunuz.

süper bi olaydır. keşke 150 milyon dolar harcasaymışız.
  • ibadette tasarruf olmaz lafını akla getiren durum.