• bu işin içinde bir iş var, bize eksik anlatılan bir şeyler var gibi.
  • çocuğun öz babası dururken neden sosyal hizmetlere verildiğini çözemediğim karar.

çocuk zaten travma geçirmiş bunun üzerine ailesinden ayırıp tanımadığı insanlarla yaşamaya zorlamak nasıl bi vicdansızlıktır? bu kararları verenler bu işlerde uzman mı acaba yoksa birilerinin tanıdığı olup da mı gelmişler? küçücük bir çocuğun hayatı söz konusu.
  • koruma kararı bile 8 günde çıkarıldı. ünlü biri olsa eften püften sebeplerle yarım saatte bu işi çözdürmüştü.

öz baba çocuğu istiyorken ve almasında bir sakınca yokken küçücük bebek ne yapar sosyal hizmetlerde?

gerekçesi nedir? niçin böyle bir karar verilmiş, açıklanmalı.

şu yavrucakları mahvediyorsunuz. yazık. hayata yenik başlayan yavrucak, umarım bundan sonra ayağına taş degmez.
  • istismar edilen 5 yaşında dahi olmayan minicik bir çocuğu sosyal hizmetlere teslim etmek üstelik babası ve babasının evinde kendine güvende hissettiği bir kadın dahi varken akıl alır gibi değil gerçekten. adalet bu mu? bu çocuğun psikolojisinin hiç mi kıymeti yok. ayrıca bu çocuğu doğurup bu istismara maruz kalmasına da sebep olan anne diye geçinen kadına da laflar hazırladım ama o bu başlığın konusu değil.
  • ne yazsam olmuyor. ülkeyi bitirdiler, içini boşalttılar. bu çocukların suçu ne şimdi?
  • bakın yemin ederim bu ülkede yanlış verilen kararlardan ve suçluya yeterli verilmeyen cezalardan psikolojim çok bozuldu. sürekli mutsuzum.
    bu nasıl bir karar, neden doğru ve vicdanlı işlenmiyor bu süreçler.
    baba dururken sosyal hizmetlere gönderilmesi o çocuk için daha kötü psikolojik sorunlara yol açacaktır.
    o çocuğun yeri babasının yanıdır.
  • nerden baksan rezilik nerden baksan tutarsızlık. bir baba olarak arkadaşın yaşadıklarını düşünemiyorum bile. yazıklar olsun...
  • eskiden mahkemeler türk milleti adına karar verildi derdi. acaba şimdi kimin adına karar veriyorlar. yukarda kalsın sesi duyulsun, ülkemizde adalet sosyal medyada tecelli ediyor maalesef.
  • skandal niteliğinde verilmiş bir karardır. bu kararı alan insanların çoluğu çocuğu yok mudur anlamak gerçekten güç.

başlık mutlaka yukarıda kalmalı.
  • öz babası dururken neden diye sorduran karardır. hiç anlamıyorum. çocuk daha 4,5 yaşında. bu ne büyük bir travma olacak onun için. başlığı gündemde tutalım.
hesabın var mı? giriş yap