şükela:  tümü | bugün
  • trt 1'de yayınlanan stadyum programında her maç için kilit dakikalardaki pozisyonları kırılma anı olarak ele alıyorlar, "o pozisyonda gol olsa maç kopardı" gibisinden. asıl kırıldığımız an ise, erdoğan arıkan'ın ömer üründül'e; "ömer abi, maçın kırılma anı hangi pozisyon" diye sorup ömer abi'nin genelde bilemediği andır.

(bkz: ibrahim kırkayak)
  • litaretüre indianapolis'teki 2002 dünya basketbol şampiyonasıyla birlikte girmiştir. hatta emin olmamakla beraber hidayet sokmuştur da diyebiliriz.

o zaman şampiyona amerika'da olduğundan mıdır nedir favori takımlar turnuvaya takım taklavat tam kadro teşrif etmişlerdir şöööyle bir endamımı görsünler konu komşu deyü(burdakine gelmedi ipneler). hatta bunların bazıları; "arjantin-yugoslavya-biraz da ispanya" o zamanın light amerika-rüya takımını yenicez diye acayip bir hırs, motivasyonla da gelmişlerdi. işte bu gaza gelmiş takımlara (bunların ikisiyle oynadık bilin bakalım hangileri) bizim saçları civciv sarısı çocuklar çarpıldıkça (o zaman bizimkilerin de motivasyonu saçları sarıya boyamaktı, ibrahim dışında); murat kosova bizim oyunculara mikrofonu tutar, bizim ender, hidayet felan da ehmmm maçlarda kırılma anlarımız oluyoo şöyle böyle diye sallarlardı. iyi bahaneydi aslında.

neyse, şimdi ben de hangi mevzuda sıçsam, ee aslında iyi gidiyordu da şöyle bir kırılma anı yaşadım vs. ayaklarına yatıyorum, politikacı hesabı.

ayrıyetten: lan herifler otuz sayı fark atmış; neyin kırılma anından bahsediyosun arkadaşım?
  • mesafe katettiğimiz yolun başlangıcındaki an
  • tavır ve isteklerin 180 derece döndüğü andır.
    aynı anda çoğunlukla soğur, bazen de ısınır, yükselişe geçersin.
  • emek ege'nin ntv'de spor dünyasından isimleri konuk edip kariyerlerini masaya yatırdığı bir hayli underrated seri - dilerim youtube izlenme sayılarının ötesinde bir ilgi görüyordur ve uzun süre devam eder.

naçizane bir öneri: konukların ekşi sözlük başlıklarına yazılmış entryler programda sıklıkla "sosyal medyadan bir yorum" şeklinde ekrana veriliyor - kanımca o anlarda yazının sahibine ve platforma referans verilmesi şık olur.
  • seviyorum böyle anları. bir şeylerin değişeceğinin haberini verir böyle anlar. iyi veya kötü farketmez yenilik iyidir. kötü dahi olsa nasılsa alışılacaktır.
  • katılan konukların para verdiğini bile düşünmeye başladım.
    sürekli bir yere yamanmaya çalışan adamlar konuk oluyor, "pişmanlığım şuydu, şimdi hayalim şu takım" şeklinde benzer açıklamalar veriyor.
    tanım: genelde işin sonunu doğru getiremeyip bir çuval inciri berbat etmiş adamları konuk ederek yeniden podyuma çıkarmaya çalışan ntv programı.
  • okan buruk'un konuk olması ironik olmuş.
  • bok var gibi dizlerimin üzerinde bir noktaya uzanmaya çalıştığım an

çıttt... gitti güzelim plak
hesabın var mı? giriş yap