şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dün gece giants'a karşı oynadıkları maçta ilk çeyrekte attığı kötü pas ile giants interception şansını yakaladı. hayatımda gördüğüm en kötü qb paslarından biriydi, zaten sevmiyordum onu şimdi iyice nefret etmeye başladım. valla en kazma starter qb olabilir bence nfl'de.
 • sezona robert griffin'in "nfl'deki en iyi quarterback'im .." sözleri ile giriş yapan redskins'i playoff'a taşıyan sözde yedek quarterback. griffin'in fişini çekti artık. beğendiniz mi lan amına koduklarım ..

  https://www.youtube.com/watch?v=bsb7uq8ble0
 • bu sezonun 7. haftasındaki maçta redskins'in buccaneers'a karşı yaptığı hayvani comeback'in ardından muhabirlere çığırdığı "you like that? you like that!" cümlesiyle iyi bir goygoy malzemesi vermiş olan qb. wild card maçı için üzerinde "you like that?" yazan havlular falan yaptırmış redskins ahahah.
 • you like that dediği günden beri 24 td, 3 interception yapmış eleman. kabak çekirdeği gibi açılmış ahahahah.

  https://vine.co/v/immjj2ivyao
 • önümüzdeki sezon neredeyse 20 milyon dolar kazanacak. washington redskins bu off season'daki franchise tag hakkını kendisine verdiğini açıkladı az önce. adam dağdan inip bağdakini kovmakla kalmadı bütün bağı bahçeyi üstüne yaptırdı amk. you like that ..
 • hala kimle imzalayacağı belirsiz quarterback. ama belli olan tek şey, hayvan gibi kontrat alacağı. hadi iyisin kirk, you like that.
 • minnesota vikings ile 3 yıllık 86 milyon dolarlık anlaşmaya vardığı söylenen quarterback.
 • 3 yıl 84 milyon dolarlık tam garanti bir kontrat karşılığında vikinglerin yolunu tuttuğu söyleniyor.

  tam garanti kontrat ne demek, adam takımla sahaya çıktığı ilk maçta sakatlansa bile 84 milyon doların tamamını alacak demek olsa gerek. yine de tam emin değilim, vardır illa bir ayrıntısı.

  as oyun kurucu olarak çıktığı 3 sezonda hiç maç kaçırmadığını belirtmek gerek.

  cousins'in ya vikinglere ya da jetlere gideceği söyleniyordu, kafası çalışıyormuş ki vikinglere gitti.

  packers düşüşte, ayılar bir süre daha belini doğrultamaz, aslanlar yine inişli çıkışlı bir sezon geçirir diye varsaydığımızda adamlar kafadan grup birincisi zaten. agresif davranan ve alması gereken riski alan viking yönetimini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

  öte yandan lüzumsuzluk abidesi bridgewater'in jetlere; case keenum'un ise denver'e gittiği gelen haberler arasında.

  kaynaklar: espn ve reddit.
 • vikings ile resmi olarak imzalamış quarterback. 3 yıllık garanti 84 milyon dolar alacak.
 • biraz önce kendi endzone bölgesinde, safety’ye ramak kalmışken müthiş bir pas çıkararak, thielen’in de yardımıyla 68 yardayı hanesine yazdıran qb.

  oh beybi, derken şahane bir pas daha attı fakat fg ile yetinecekler. vikinglerde koşu oyunu çok kötü, 4 yarda kalmışken oyunu açamadılar.

  yine de i like that.