• 40 yıllık account sahibi olanlar ellerindeki şeyi basit bir hesap değil sanki 65 model mustang gibi görmeye devam ettikleri sürece devam edicek homurdanmadır. inanın şu platform kadar kibir sahibi insanların birarada olduğu başka biryer yoktur. neymiş efendim, yeni yazar nasıl olur da kırk yıllık ekşici gibi takılırmış, aaa ayıp.

acaba bunu söylemek için nasıl bir anı yaşandı, belki de yeni bir yazar eski bir yazara öğüt vermeye kalktı, haliyle eski yazarda sinirlendi. yeni yazar olanların yaşları 12 falan sanıyor eskiler. hani bunu geçtim, şuraya yazarlığı kabul edilip azıcık kaşarlanmış adam hemen eski yazar kisvesine bürünüp ahkam kesmeye başlıyor. nedir bu yeni olanı ezme tribi anlayamıyorum, 8284cü hatunlara yapılan linç kampanyası geldi şimdi aklıma, orada da aynı durum yaşanıyordu..

ha ama nedir, bize müstehak..ssg' nin elinde maymun gibi oradan oraya oynatılıyoruz bu sayede, kendimizi önemli hissetmemizi bir şekilde başarıyor burada sürekliliği sağlamak için..
  • sözlük açıldığından beri sıkı bir okuyucu olan yeni yazardır. canı istememiştir ve yazar olmamıştır fakat sözlüğe herkesten fazla girmektedir. bir gün canı isteyince yazarlığını almıştır. bu kadar.
  • 40 yıllık yazarları rahatsız etmiştir.
  • "40 yıldır yazar olmayı bekliyoruz, ya ne olacağıdı amg!" dese, yadırganmaması gereken yazardır.
  • yeni ekşi sözlükçü gibi takılan kırk yıllık yazardan iyi yazardır.
  • aidiyet ihtiyacını sözlükten karşılamıştır. kendinden sonraki yazarlara laf çarpıtarak kendini yüceltmeye çalışır.
  • belkide ekşisözlüğe kalite getirmek için gelen yeni bir yazardır
  • kırk yıllık çaylak yazardır.
hesabın var mı? giriş yap