şükela:  tümü | bugün
  • bir adet can kazaz şarkısı.
  • sofar'da canlı dinlediğim günden beri herhalde 1532 defa daha bıkmadan dinlediğim, daha da dinleyeceğim, benim için bir nevi ninni.
  • çok sevdiğim ama açılamadığım şarkı. elimden bir şey gelmiyor, arkadaşımın şarkısısın.
  • yüzümü güneş hafif hafif yakarken, bir sandalyede ayaklarımı uzatıp telaşsızca dinlemek istiyorum bu şarkıyı. ama çok sıcak olmasın, bahar olsun, mis gibi toprak koksun, yanımdaki sehpada bir koca bardak limonata olsun.
    gözlerimi kapatayım, defalarca çalsın.
  • hep güzel kalacak gibi görünen şarkı. az bilinmesine sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. böyle gizli kalmış, mavi yeşil bir koy gibi...
  • şahane bir can kazaz şarkısı. modülasyonlarda eargasm yaşamanız mümkündür (bkz: müziği güzelleştiren küçük detaylar).
  • şahane şarkı.
  • daha önce dinlediğimde hıı güzelmiş deyip geçtiğim can kazaz şarkısı. bugün spotify haftalık listemde denk geldim. o kadar tatlı geldi ki, içim anlamsız mutluluklarla doldu. şarabın da etkisi olabilir tabi ama dedim ki, olsun güzel insanlar da var. ufka gitmek istedim. ufka gidebileceğime inandım. birkaç insana bir şey olur korkusuyla yaşıyorsun ama birkaç insan olmadan da yaşamanın herhangi bir anlamını bulamıyorsun. o zaman birkaç insanın varlığı devam etmene yeterli olabilmeli belki de. işte öyle bir naiflik içinde yaşarsan her şey yeterli olur gibi.
  • ilk dinlediğim günden beri hiç bıkmadan tekrar tekrar dinlediğim şarkıdır.
    ümitvar sesiyle can kazaz'ın içimize dokunduğu şarkıdır.
  • sakin, güzel bir can kazaz şarkısı. insana denizin yüzeyinde öylece yatıyormuş gibi bir sakinlik veriyor.