şükela:  tümü | bugün
  • iliğne kadar tanıdığım an itibariyle moskovada matruşka seçen yazar.

edit: bu entry yi çaylakken yazmıştım şu an döndü ülkesine. severim kendisini
  • üniversite yıllarını düşündüğümde aklıma gelen ilk 5 şeyden biri bu adam, ders çıkışı arka bahçeye koşa koşa gidişler, içilen ıhlamurlar, yapılan sohbetler. aradan yıllar geçti hala tadı damağımda o ıhlamurun; iki lafından biri beni bozmak bana laf sokmak üzerine olsa da çok özlüyorum o bahçede geçen saatleri, sohbetleri.

bugün iyi ki doğmuş kirli çorap, başta bana biraz kızsa da iyi ki bulmuşum nickini, iyi ki kilometrelerce öteden bile hal hatır somuş beni teselli etmeye çalışmış. öperim gözlerinden. eylül'de geliyorum. yapacak çok sohbet biriktirdim, hazır olsun yine başını şişireceğim.
  • ilk nick altını almanyadayken doğumgününü kutlamak için girmişim; yine almanyadayım, yine doğumgünü, ben yine burdayım.

şu adam benim hayatımın en büyük "iyi ki"lerinden biri. normalde yaptığıma utanmam gereken şımarıklıkları iyi ki yapmışım da böyle bi adamla tanışmışım. iyi ki o da beni ilk izlenimlerle değerlendirmemiş; tanımak istemiş ki girmiş hayatıma.

iyi ki var, iyi ki doğmuş, iyi ki yollarımız kesişmiş. birlikte "iyi ki"lerimizden bahsedeceğimiz nice doğumgünlerimiz olsun. öperim hasretle.