153 entry daha
  • golden retriever falandır.

erkekler sevilmeyi kadınlar ilgi görmeyi sever diyorlar ya çok doğru . karşı cinsin sevginize ihtiyaci yok beyler , insani duygularından arınmış ilgi gösteren bir robot olun yeter.
  • şimdi buraya çok farklı bir şey yazıcam;

"benim ehehehehehheh. efendim?"

10 entryden biri böyle. yani ne düşünüyorsunuz siz böyle yazınca mesaj kutunuz yeşil yeşil havai fişekler mı fırlatacak monitörünüzden ahaha.
  • buyrun benim. merak edenler için sorularınızı cevaplayabilirim.
  • ilgiyi her kadın ister
    kırmamak önemli tabi bazen olabiliyor arada
    aldatamayan değil aldatmayan aradaki farkı yazdım daha önce #80274994

burdaki en büyük mesele tartışmaması

kadınların nefret ettiği erkek tipidir sürekli kadını pışpışlayan kendi doğrularını ifade etmekten çekinen erkek, böylelerine ezik derler.
    kadına tamamen boyun eğmemek, onunla mücadele etmek iyidir, hatta şunu söyleyeyim kadınlar hoşlandıkları erkekle tartışınca libidoları yükselir. bizzat kadınların kendi itirafıdır. çünkü kadına köpek olmadın, kedi olup ona mücadele alanı bıraktın.

tekrar söylemekte fayda var, kadınların söyledikleri sevsin ilgi göstersin aldatmasın çiçek alsın vs gibi şeyler belli kriterleri karşılayan erkekler için geçerli

erkek belli statüde olsun, kendine baksın, çok yakışıklı olmasa bile eli yüzü düzgün olsun, para kazanabilme becerisi olsun, spor yaparsa da on numara olur bunları zaten var kabul ediyor kadınlar. söyledikleri bunların üstüne + özelikler
    yoksa vasat sıradan erkek kadına şiir yazsa gene olmaz o iş
  • benden bahsediliyor
  • zengin bir alpha erkeği değildir. fakirdir.
  • arkadaşın biri kod yazmış sanırım, hangi veritabanına yüklüyoruz bunu?

edit: black mirror hang the dj bölümü gibi, şimdi bir hanım kıza talip olanlar için online mı artık nasıl olacak bilmiyorum, böyle değişik akışlı algoritmalı bir kişilik testi yapalım. testten istediğimiz sonuçları aldığımızla görüşelim.

burda iyi kızların piç erkek tercihi nasıl vuku bulacak bilmiyorum.
  • keşke böyle birini bulsam
  • unicorn lara inanırım buna inanmam.
  • neyse hayal kurmayalım...
2909 entry daha
hesabın var mı? giriş yap