şükela:  tümü | bugün
  • sıkı bir bioderma fanı olarak bilmediğim dermokozmetik sitesi yoktur sanırım şu dijital ortamda. hepsine de kolay kolay güvenilmiyor. normalde internetten çok alışveriş yapan biriyim ama iş buna gelince açıkçası paranoyalar yapıyorum. bugüne dek restoran veya alışveriş yaptığım çok yeri hep yazmaya çalıştım. yine bir tavsiye ve memnuniyet ile geldim.

kırmızı beyaz eczane'yi geçenlerde keşfettim. bioderma'dan makyaj temizleyicim ve yüz temizleme jellerim bitmişti. bir süredir de avene güneş koruyucu arıyordum. fiyat olarak çoğuna göre kırmızı beyaz daha uygun geldi bana.

bioderma hakkında kullandığım setleri değiştirmek istiyordum ve canlı yardıma girdim bir öneri alabilirim umuduyla. o kadar ilgilendiler ve onca darlamama rağmen yanıtlayıp yardımcı oldular ki işini böyle düzgün yapan birilerinin nasıl yeteri kadar keşfedilmediğine taktım.

ben öyle bir sürü detay sorup darlayınca ve kendilerinden alacağımı belirtince sanırım ufak bir jest yapmak istemişler. minik minik hediyeler gönderdiler aldıklarımın yanında.

bana ups ile geldi kargom ve bu yüzden de gözümde biraz daha büyüdüler. yeri gelmişken onu da belirteyim, kargo firmaları içinde en sevdiğim de ups. bir kere sorun yaşamadım daha. özellikle yurtiçi ile çok sorun yaşadım. gerçi ondan da memnun olanlar var ama açıkçası ben birkaç defa sorun yaşadım.

neyse, uzun lafın kısası, dilerim işlerini bu şekilde düzgün yapmaya devam ederler. fiyat olarak da hizmet olarak da böyle firmaları keşfedip tavsiye etmek gerekiyor. özellikle meslek gereği müşteri ilişkilerine takık ve ciddi bir sıkıntıda her mecradan şikayet eden bir insan olarak ilgileri çok hoşuma gitti.
  • asla alışveriş yapılmaması gereken site!
    aldığım ürünlerden birinin stokta olmadığı ancak 4 gün sonra bildirildi. normalde belli bir tutarın altında olunca kargo ücreti çıkıyor, stokta olmayan ürün yüzünden ekstra kargo ücreti ödemek zorunda bırakıldım, hadi onu da geçtim, alışverişimin üstünden 1 hafta geçti, ne diğer ürünlerim geldi, ne de param iade oldu.

seyahate giderken yanımda taşımak istemediğim ürünleri gideceğim adrese 5 gün önceden sipariş vermiştim, hemen kullanmam gereken acil ve önemli ürünlerdi, mesela biri lens solusyonu, ha gelir ha gelir diye lenslerim 2 gundur gözüme yapıştı.
    bir daha asla böyle saçma bi işletmeden alışveriş yapmam. stokta olmayan ürüne 15 tl fazlasını verdik hepsiburada’dan aldık, aslanlar gibi ertesi gün elimizdeydi.
    bu işi yapamıyosanız yapmayın kardeşim! kapatın online alışverişi!

ha bu arada , eczanenin adresi izmir menemen, teslimat adresim yine izmirde. var bu heriflerin basiretsizliğini sen düşün!
  • tereddütle alışveriş yapmama rağmen, sonrasında her şeyiyle memnun kaldığım online alışveriş sitesi.