şükela:  tümü | bugün
  • şaşırma eşiğimiz olağanüstü derecede yükseldiğinden mütevellit; öylece kalakalıp izlemekle yetindiğimiz skandal. hem de cumhuriyet tarihinin en büyük skandallarından biri.

    tüm bu olan biten kayıt altında. eskisi gibi kanıtları "yok etmek" de zor artık; gavur icadı internet denen dalgamotor var artık.

    elbet sorulur hesabı...
  • bir terör suçundan hapiste yatan ve taptığı adamın heykelini dikmekten bahseden bir zanlı ile ittifak yapmak değildir geçiniz. adam apo'nun kardeşi diye terörist mi olmak zorunda yani nasıl bir bakış açısı bu? kırmızı bültenle aranmıyor da başlık yalan nereden vuracağınızı şaşırdınız iyice. kendisini hdp seçmeni de sevmez, kardeşini sevdiğini de zannetmiyorum.
  • teröristbaşılığından hükümlü biri yüksek güvenlikli cezaevinden vatandaşların anayasa ile güvence altına alınmış seçme hakkına müdahale ediyor. yetmiyor terör örgütünde bir zamanlar yöneticilik yapmış kardeşi de devletin televizyon kanalında daha önce seçimi kazanmış olan imamoğlu'nu kötülüyor. bu da yetmiyor sözlükteki aktroller bütün bu gerçekleri dile getirenleri yalancılıkla suçluyor.

    ortada evrensel nitelikte büyük bir suç var. ayarıyla oynanan adalet kantarının ne kadar zararlı olduğunu bir zamanlar aynı kaba sıçtığınız eski ortağınıza sorabilirsiniz. güç sarhoşu olup gösterdiğiniz cahil cesareti sonunuz olacak sevgili aktroll kardeşim.