şükela:  tümü | bugün
243 entry daha
  • aktif spor programları arasında en iyi yorumcu uyumuna sahip program. birkaç sene önceki beyaz futbol gibi. tam olarak tencere-kapak oldular. başta mehmet ayan'a alışamamıştım ancak serdar ali ve erbatur arasında geçen got tartışmasında sessiz kaldığında ısınmıştım kendisine. çok masum bakıyordu.*

    spor programlarında bu uyuma pek rastlayamıyoruz. umarım ekranlarda uzun süre izleriz. bu gidişle efsane olacaklar gibi.

    edit: reklamlar sınır bozucu olmaya başladı.
  • tekrarını seyrediyorum şu an. az önce gündem zayıf zaten bugün futbol konuşmayalım muhabbet edelim dediler. ayrıca bi yerde mehmet ayan erbatur'u "isim verme superman!" diyerek uyardı. hem seviyeliler hem kafalar çok güzel. saçma sapan futbol programlarının içinde böyle bi istisna olması güzel.
  • bir tutam bilgi kapmak icin bile izlenir. erbaturcugum nba ya da holywooddan biseyler verir, mehmet ayanla türkçemiz gelişir ve kelime haznemiz artar, serdar ali çeliklerle de hayat dersi alırız. vallahi emeklerine saglik su adamlarin, eskilerde arka bahcede, okulda kantinde arkadaslarla cekirdek citleyerek yaptigim muhabbeti evimize getirdiler.
  • serdar ali çelikler'in tek kişilik şovu. erbatur da iyi yancı. mehmet ayan'ın kesildiği sahnelerle olan hali her programdan sonra youtube'a yükleniyor. ben öyle takip ediyorum.
  • ne istiyorsunuz oolum memet ayan'dan? kendisi zaten iyi bir yorumcu değil, iyi bir habercidir. kulakları keskindir. o koltukta haberci kontenjanından oturur. diğerleri kadar entellektüel takılamamasının sebebi işiyle daha haşır neşir bir emekçi olmasıdır. şimdi erbo'ya ve serdar ali'ye sallamış olmayalım da onlar daha çok boş vakit bulabiliyorlar demek ki kültür sanata.
  • net bir bicimde besiktas dusmanligi servisidir bu program. tam cephe almazlar ama her program ufaktan giydirirler. e hani bjk 3. idi onemsizdi ?
134 entry daha