• son zamanlarda izlemesi zevk veren futbol programlarından biri. serdar başkan tv programlarında fenerli olmasına rağmen mantıklı konuşan sayılı adamlardan biri sanırım. erbaturda arada anlamsız popüler kültür çıkışları yapmasa idare ediyor.tek sıkıntı mehmet ayan. bu adamın görüşlerinden ve konuşmalarından hiç hazzetmiyorum ama karşı görüşlerdeki insanlarında fikirlerini duymak istediğim için arada söylediklerine bakıyorum. nedense bu program bana ilk başta tutmaz ama işte vakit geçsin diye yapılmış lakin hiç beklenmedik şekilde tutmuş hissi veriyor.
  • mehmet ayan gibi suya sabuna dokunmayan bir tip barındıran program. gereksiz bi adam. tüm hocalarla, başkanlarla ve sporcularla arası iyi olan bi yorumcu ve gazeteci olamaz.

serdar ali çelikler olmasa izlenmeyecektir benim adıma.
  • erbatur bugün pasifti....
  • bu programın kronolojik olarak bir şeyleri anlatmalarına bayılıyorum. arda turan olayını da aykut kocaman'ın durumunu da öyle güzel anlatıyorlar ki dönüp dönüp başa sarıyorum.
  • bir galatasaraylı ve hatta aziz yıldırım sayesinde anti-fenerli sayılabilecek bir insan olarak bu gece aykut kocaman hakkında yaptıkları yorumlar beni ziyadesiyle kendilerinden iğrendirmiştir.

arkadaş spor yorumculuğu bu olmamalı. çekirdek çitler gibi onun bunun hakkında doğruluğunu kanıtlayamayacağınız durumlar üzerinden aykut hocayı yermek ne demektir. farzedelim ki gerçekten bu bilgiler doğru bunları ulusal bir televizyonda yarın yokmuşcasına aykut hocayı masaya meze yapmak nedir.

birilerinin paravanlığını yapıyorlar. o çok net belli. bu adamlar kendi düşündüklerini rahatça dile getirilebilecek kapasitede çapta adamlar değil. birileri talimat vermiş onu gerçekleştirmekle kendilerini mükellef kılmışlar.

fenerbahçe bir hayli karışmış. ntvspor ki ferit şahenkin göz bebeği, bütün program net bir şekilde belli etmese de aykut kocaman üzerinde aziz düşmalığı yaptı belli ki ali koç'un başkanlığını istiyor artık.

tamam kardeş aziz'i sevmezsin ama bunun da belli bir adabı, usulü, üsturubu vardır. mahalle koca karısı gibi programda endam kesmeler nedir.

benim fenerbahçe'ye ezeli ebedi rekabetten dolayı-her ne kadar aziz susistimal etse de- bir saygım vardı ama aziz'in arkasından gelen ekip daha da bir leş gibi.

allah sabır versin fenerbahçeli arkadaşlara.
  • sadece şanslı olanların izleyebildiği program. bazen bir sabah kahvaltı ederken, bazen bir gece yatmak üzereyken karşınıza çıkabiliyorlar. enteresan..
  • adamlar doğaçlama şekilde takılıyorlar gün itibari ile. ve kesinlikle boş muhabbet yok. daldan dala atlıyorlar. en son ilber ortaylı ve türk tarihinden bahsettiler; anlayın durumu. tekrarı bile izlenir bana göre. bir de şunu anladım: bu üçlüden (serdar ali çelikler, mehmet ayan, erbatur ergenekon) birini bile çıkarsan büyü bozulur. birbirlerini çok iyi tamamlıyorlar.
  • beyaz futbol'un daha efendisi.
  • ntv spor web sitesindeki program tekrarları izlenebilecek seviyede reklam içermiyor.

her 5 dakikada bir reklam mı olur arkadaş, hep de aynı reklam bir de, goodrich ismini ezberlettiler zorla ama almıyorum arkadaş, sitenizden değil youtube da noname adamlara hit yaptırıyorum sırf bu yüzden haberiniz olsun..
  • serdar ali çelikler'in tek kişilik şovu. erbatur da iyi yancı. mehmet ayan'ın kesildiği sahnelerle olan hali her programdan sonra youtube'a yükleniyor. ben öyle takip ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap