şükela:  tümü | bugün
  • yeni yayın döneminde ekranlara gelecek olan spor programı.

mehmet ayan ve serdar ali çelikler kalmış, erbatur’u göndermişler. ulan kırmızı çizgi erbatur’suz olur mu? yerine uğur karakullukçu’yu almışlar. onu da pek severim ama erbatur’suz kırmızı çizgi olmaaaaaaz. ingiltere anılarını anlatmadan, araya bir iki şarkı sözü yapıştırmadan kırmızı çizgi mi olur?

kaynak
  • erbatur uyuma kırmızı çizgiye sahip çık
  • programın "+" sız olanının tutma sebebi, açık ve ntvspor gibi kaliteli bir kanaldan yayınlanmış olmasıydı."+'lı olanı ise nasıl izleyebileceğimi bile bilmiyorum. bir programın izlenebilirliğini, kalitesi ve kolay ulaşılabilirliği etkiler. biz anca twitter'da takip ettiğimiz hesapların paylaştığı spoilerlardan haberdar oluruz. hayırlı olsun dediğim spor programı.
  • bir goygoycusunu kaybederek üçlüsünü bozan program.

uğur karakullukçu gibi donanımlı, bilgili, işini gerçekten hakkını vererek yapan birinin, bu vasat adamların arasında ne işi var çözemedim doğrusu. mehmet ayan da serdar ali de inanılmaz kasıntı adamlar. herşeyin en doğrusunu onlar biliyor hesapta. yersen...
  • kağıt üstünde uğur karakullukçu çok iyi bir takviye olsa da serdar usta ile sir mehmet ayan'a goygoy açısından orta kesecek moderatör gerekiyordu. erbatur trolldür londracıdır ama yorumculara prime dönemini yaşatan bir sunucudur. merve toy'u gördük, sürekli tatlı atışma yapacağım diye el freni vasifesi görüyordu.

bu üçlü oluşumda bir ihtimal moderatör sir mehmet ayan olacaktır (radyoculuk tecrübesi). muhtemelen daha az yorum yapacağı için kalite daha çok artacaktır. fakat mehmet ayan'ın tutmayan tahminlerini ve ben hakimim havasını bile şahsen özlemişim. bol bol tahmin yapar umarım *
  • zaten bunlar o gereksiz kanalda program yapıyordu sürekli. sanki yeni bir şeymiş gibi lanse etmeye gerek yok.

burada asıl sorgulanması gereken turkcell neden bütün spor müdürlerini ve önde gelen yorumcuları maaşa bağladı? hadi yorumcuları bir nebze anlarım da iki kelimeyi bir araya getiremeyen müdürler neden orada yorumculuk yapıyor? amaç ne? neyi kontrol altına almaya çalışıyorsunuz?
  • uğur kk da dolar'dan hızlı yükseliyor amk *

erbo dybala napıyor şu sıralar ?
  • (bkz: ugur karakullukcu) icin donanimli vs diyen insanlarin var oldugunu gosteren goygoy programi. (bkz: serdar ali celikler) izlemesi keyifli biridir- hic spor yorumculuguna girmeye gerek yok ama mahalle delikanlilarina da donanimli demeyin artik- nasil bi gormemislik nasil bi yokluktur bu
  • ugur olmuyor muhabbeti tat vermiyor, erbo.nun yeri dolmuyor.. sürekli futbolculara laf söylerken benim yaşımda bu ne kafa muhabbeti yapıyor.. mahalledeki sürekli herşeye bok atan kendisi en iyi olan küçük çocuk kafası ile olmuyor.. ergen tripleri atıyor programlarda falan.. ulen madem seninle aynı yaşta sen git koştur biz oturduğumuz yerden ahkam keselim..
    ugur donanımlı falan değil.. merve toy bile daha iyidir.. benimde günde 12 saat boş zamanım olsun sabah 8 de kahvemi alır oturur net kurcalar 3-5 bilgi alır boş yorumları daha iyi yaparım.. paramı da oturduğum yerden çatır çatır kazanırım..
    serdar tek başına götürüyor.. gözler erbo.yu arıyor..
  • öfff leş gibi sigara içilmiş kapalı alan koktu yine. hazır bunlardan kurtulmuştuk neden bu kadar ısrarla kahvehane muhabbeti çevirmeye yer arıyor bu tvler anlamıyorum. hayır bir de plus olmayanının moderatörü yerine daha ergen birini bulmuşlar ki millet kendini iyice kahvehane köşelerinde sansın. okey takımları hazır mı beyler? başlıyoruz. hayreti mucip.