şükela:  tümü | bugün
  • yakında tek tüketim şekli olacaktır. ben kendi adıma bayramdan bayrama ağız tadıyla kırmızı et yiyebiliyorum.
  • nasıl yapılacağını da anlatsaydın iyi olurmuş. tabii başlık üzerine kalmadıysa.

napak yani fakirliğinin dibini vurgulamak için açtığın başlığı?

(tabii sen açtıysan)

yazdığın entry de şöyle koyalım da pılıyı pırtıyı toplayıp uzarsan uzaklara, sonra benim gibi biri gelip "ne diyo lan bu deli" demesin :))

entry

düzeltme: başlığı açan süper über zeki arkadaşımız, konu da olduğu gibi aşağılarda bir yerlerde de sıçmış.

"bayramdan bayrama ağız tadıyla kırmızı et yiyebiliyorum." diye yazmış olduğu zamazingoyu hicve, türkçe'ye bağlamış.

sonra "doldurdunuz gerizekalıları sözlüğe" demiş, bak bu dediğine katılıyorum bu geri zekalılar "kırmızı eti ufalayıp baharat olarak kullanmak" gibi bilgi verilebilecek bir başlığı açıp, altına bla bla bla bir iki kelime yazıp kendini çok zeki zannediyorlar. ayrıca sözlüğe göndermiş olduğu yazıyı düzenleme seçeneğinden habersiz, yeni bir gönderi yazıyorlar. gerçekten bu geri zekalıların ne yaptığını bende anlamıyorum. katılıyorum sana bi sözlükten siktir olup gitseler.

"dalaşayım da prim kasayım derdinde" hiç olmadım, aksine "nasıl yapılacağını da anlatsaydın iyi olurmuş." diye de belirttim. fakat gel gör ki "şimdi siktir git buradan." diyerek aklınca bana yaftalamaya çalıştığı o pis düşüncelerinden biri olan "dalaşayım da prim kasayım" telaşında olduğun gün yüzüne armut gibi çıkıyor delikanlı.

bu tipler göt olmanın dayanılmaz hazzını yaşadıkları zaman pılıyı pırtıyı toplayıp, kuyruklarını da kıçına soka soka kaçarlar. neyse neden bahsettiğimi de şöyle koyayım kenar da dursun.

2. antika entry

2.düzeltme: laf sokmaya çalışmıyorum zaten soktuğum yerde kaldı o laf, keyfini çıkar.

sinirlenmiş paşam :)) hatta sinirlenmekle kalmamış sinir hastası olmuş. psikoloji de "ani sinirlenme" denilen bir olgu vardır ve bunun en bariz örneğini gösterdiğinin farkın da değilsin. nedir bu ani sinirlenme:

nefsin terbiye edilmesi sinirliliği azaltan en önemli etkendir. insanların ben merkezli bakış açıları, kendilerine yönelik eleştirilere aşırı reaksiyon vermelerine neden olur. kendisine haksızlık yapıldığını düşünen, etrafından saygı görmediğini, sözünün dinlenmediğini düşünen kişiler en küçük sorunda bile sinirlenerek, saldırgan bir tutum içine girerler. bu kişilerin egoist bir yapıya sahip olduğu görülür. bu yüzden kişilerin tepkileri konusunda farkındalık yaratması çözüme yardımcı olur. sorumlulukları strese sebep olmadan yerine getirmeye çalışmak gerekir. kişiler elinde olmadan aşırı tepkiler veriyorsa, bunu tüm gayretine rağmen düzeltemiyorsa psikiyatrik tedavi alınması gerekir. bunun ilaçlarla dengelenerek tedavi edilmesi gerekir.

kısacası oraya buraya koymadan okuya bilirsen ve okuduğunu anlayabilirsen çözebiliriz senin bu sorununu.

ss'lerine bakarak 31 çekmek? nasıl bir fantezi diyarındasın anlamak mümkün değil.

"daha -de -da eklerini bağlaçlarını doğru dürüst kullanamayan sığırın birisin," demişsin de, senin de süper türkçe kullandığın, ettiğin küfürlerden belli. adam olmak -de- yi, -da- yı ayırmakla ölçülmüyor. önce karşındaki kişiye saldırmamayı öğren. ağzın mı kuduruyor, kıçın mı kaşınıyor belli değil.

engelle, engellemezsen ayıp olur haspam. senin gibi iki lafından biri "oraya sokarım, buradan sikerim" tarzı kelimeler üreten über yurdum geri zekalıları zaten gelmesinler açtığım konulara. zira yapabildikleri sadece konu da verilmiş bilgileri almak ya da o konuya katkı sağlamak değil. bilakis konuların içine sıçmaktır. hatta bunu bir görev bellemiş bir ekibin, ekşi sözlükte görev aldığına inanıyorum artık, senin gibileri gördükçe.
  • etin neredeyse hiç tüketilemediği bazı afrika ülkelerinde yapıldığını duymuştum. ayrıca tavuk eti diye yutturulan ne idüğü belirsiz etler olmasa bizim ülkemizde de bunu yapacak binlerce insan çıkar, eminim.
  • malın biri demiş ki "ne yapalım fakirliğini vurgulamak için açtığın başlığı?"

doldurdunuz gerizekalıları sözlüğe, adam hicvi geçtim türkçeyi bilmiyor, dalaşayım da prim kasayım derdinde. yazdığım bir yere gitmiyor mıh gibi yerinde duruyor delikanlı.

şimdi siktir git buradan.

edit: herif hala aşığım gibi ss arşivleyip laf sokmaya uğraşıyor, ne yapıyorsun bu kadar ss'i bakıp bakıp 31 mi çekiyorsun anlamadım. bu arada fazla okuyamadım editini durumum yoktu amına koyduğum.

daha -de -da eklerini bağlaçlarını doğru dürüst kullanamayan sığırın birisin,

daha fazla sinirlenmemek için engelliyorum seni.

tanım: gerçekleştirilmesi için etin iyi kurutulması gereken hadise.