şükela:  tümü | bugün
  • en sevdiğim youtube kanallarından biri. kanalda güzel oyunlar oynanıyor, hiç küfür edilmiyor; samimi bir üslupla videolar akıp gidiyor. tebrik ediyorum kanalın sahibini, böyle devam eder umarım.
  • çok takipçi kasmadan, belli bir seviyeyi bozmadan, özellikle eski ve hikayeli oyunları oynaması çok hoşuma gitti. daha önce youtuber'ları sevmiyorum ama bazen iyi zaman geçiriyorlar demiştim. ancak bu arkadaşı nedense diğerlerine göre kendime yakın buldum.

silent hill serisi bile yeter.
  • silent hill serisi ile gönlümü kazanan youtube kanalı. işini çok büyük bir ciddiyetle yapması da artısı.
  • silent hill serisiyle tanıdığım ve gençliğimde oynadığımda bana neler hissettirdiyse aynı şekilde kendisinin de hissettiğini gördüğüm anda sevgimi kazanan youtuber.

bu arada harika bir ses tonu vardır, acunun ekibinden okuyan varsa bence tv8 nba maç anlatımları için kendisine iş teklifinde bulunun,ben olsam kaçırmazdım .
  • oyunları sanki kendi yaşıyormuşçasına,duygu yüklü oynamasını seviyorum fakat the walking dead: a new frontier'ı da fazla duygusal oynadığını düşünüyorum. sonuçta clementine ile devam etmedik oynamaya. cevapları clementine'a uygundu javier'e değil. izlerken beni sıktı açıkcası 3.sezonu oynayışı. ama oyunun 2.sezonunun başında yazdığı ve okuduğu şiir için bile sevilir kendisi.
  • türkiyenin en iyi gameplay kanallarından biri, benim için (bkz: oyundelisi)'yle birlikte en iyisi.

kanalına girip birkaç video izledikten sonra samimiyetiyle ve tarzıyla öyle bi izletiyor ki kendini, diğer videolarını da izlemeden kapatamıyorsunuz. diğer bazı ergen terbiyecilerindense böyle youtuberları desteklemeyi yeğlerim, kaliteyi yükseltiyorlar umarım hak ettikleri yerlere gelirler.
  • silent hill serisi maden değerindedir.