şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu aralar popüler bir uygulama yaklaşık 200 lira civarı bi fiyata kirpikleriniz hep kıvrık duruyor.o düz kirpiklilerin iyi bildiği kirpik kıvırıcılar waterproof maskaralar falan hikaye oluyor 5 dakikada yapıp çıkıyorsunuz makyajınızı. ama fiyat bi süre sonra cep yakıyor tabi. ki 2 ay dayanan bu uygulamanın zaten son zamanlarında yeni düz kirpikleriniz alttan alttan çıkınca eskileri ile böyle saçma sapan bi görüntü ortaya çıkıyor.

eee peki ne yapalım kirpik kıvırıcı denen o aptal aleti her gün kullanalım da gözümüz mü çıksın?

efendim, girin aliexpresse kirpik lifting kitlerinden şu en çok satılan yaklaşık 8 dolarlıkkiti alın, sıkın dişinizi gelsin o bir aya. geldi mi? geldi, bi arkadaşını bulursan sana yapabilecek oh mis. kendin yapacaksan tek gözüne tek gözüne ayrı ayrı yapıp iki katı süre bekleyeceksin mecbur. zaten youtube da envai çeşit video var aynen bu kit ile yapılan. benim kendi tavsiyem yapışkanını bol sürmekten korkmayın,hatta solüsyonları sürdükten sonra bile arada kirpikler kalkıyorsa tekrar yapıştırıcıdan sürüp tekrar yapıştırın zaten yapıştırıcısı baya bol öyle hemen bitmez. o renkli solüsyonları böyle bol bol boca etmenize gerek yok önemli olan bekleme süresi garanti olsun diyorsanız 15x4 yapın. ilk solüsyon leş gibi kimyasal kokuyor korkmayın sizinkinde bi problem yok. kirpikleri yapıştırırken kitteki plastik bence tam güzel tarayamıyor. bi kaş tarağı çok saha güzel iş görüyor. her solüsyonu sürdükten sonra streç film ile kaplayın ki iyice kirpikler yapışık dursun.

neyse olayın özeti bu. 8 dolar kargo falan max 50-55 lira. ve zaten çok az miktarda sürdüğünüz için o solüsyonları zorlasanız net 10 kere yaparsınız. yani 1 yıl çoook rahat götürür sizi. 5 teleye kirpik lifting keyffffff o zaman sevgili hemcinslerim.

edit: şimdi aman bu kadar uğraşmaya ne gerek varcı ben gider parasını verir yaptırırımcılar gelirse diye söylüyorum.

200 tele vs 5 tele bacım kendine gel.