• tuğba yurt'un akustik olarak muazzam seslendirdiği, son yıldız tilbe şaheseri.
    gülben ergen versiyonu falan hikaye .
  • şu şarkıyı al, sözlere ve altyapıya dokunma, sadece perdesiz gitar yerine bağlama koy, ahmet kaya çalsın söylesin, yere göğe sığdıramazdık.

özetle, minimal altyapısıyla, sözleriyle, dokunaklı yorumuyla harika bir yıldız tilbe şarkısıdır.
  • yıldız tilbe'nin son zamanlardaki beni en vuran şarkısı.
  • yine aylardan kasım ve bir kasım akşamı tuttuğum melankoli nöbetimin ortasına, tüm mevziileri de aşarak, kardeşiyle beraber düşen bomba.

kış gülleri

bu da kardeşi; dağıldım biraz

yıldız tilbe'yi tanımak istiyorum. nasıl şeyler yaşadın sen ablacım ya? ya da daha basit sorayım; sen bu gezegenden misin kadın?
  • nejat işler in klipte oynamasına rağmen bu hususta hiç entry girilmemiş , okdr kötü yani sen hesap et necaaaattt , git o saçları kes , azıcık kendine iyi bak
  • tuğba yurt yorumu bir şişe devirtebilir.
  • bu entry, üstte ki entrye cevaben yazılmıştır.

tilbenin dijitalde yayınlanmış şekline 1 nakarat daha ekleyerek,basılı albümde yeniden ve daha da çatalaşmış vokaliyle seslendirdiği şarkı.
    dijitalde yayınlanan albümün adı bir seni tanırım iken, basılı albümüne adını veren şarkıdır aynı zamanda.
  • gülben ergen'in son albüm hitidir kendileri.
  • "ellerinde kış gülleri
    yüzünde bahar bir gece
    şarkılarda aşk çilesi
    hayat bana mı bilmece

yakıyorsun nefesimi
    içim hazır her ümide
    gözüm sende, gönlüm sende
    aşka ben miyim eğlence

saçlarından ırmaklara
    öpüşlerinden dağlara
    gözlerinden yıldızlara
    kara kıştan hazirana
    taşıyorsun beni bi anda..

övünme benle, utanma benden
    düşünme benle beraberken
    bekleme bir şey

övünme benle, utanma benden
    düşünme benle beraberken
    yolunda her şey

dilimde yarin türküsü,
    bağrımda koca bir ateş
    ayrılık hep korkulu düş
    herkes böyle mi sevince

her gönülde bir sevgili
    her yarada bir tuz izi
    şifa dolusun sevgili
    iyileşiyorum seninle?"

sözlerine sahip yıldız tilbe şarkısı. "bu 14 şubat yalnızları da düşünmüşler" dedirten çalışma. albümde dağıldım biraz şarkısı da bu tonda.
  • sakin düzenlemesi, içten ve gerçek bir sevgiyi anlatıyor* olması, sanki evde söylenmiş gibi rahat, yer yer hafif çatallı vokaliyle sevilmeyecek gibi olmayan yıldız tilbe şarkısı. ayrıca sanatçının son albümüne adını veren şarkıdır.

ps: şarkıların tümünü sevgililer gününden hemen önce dijitalde yayınlayan tilbe, şarkıların basılı albüm şeklinde de çıkacağını ve albüm için bazı şarkıların okumalarını tekrar yaptığını belirtmiştir ama umarım bu şarkıyı olduğu gibi bırakmıştır.
hesabın var mı? giriş yap