• hocam valla hayatta almam kış lastiği gereksiz bir olay bu arada yaz lastiklerim yepyeni zaten kar yağdığında da kış lastiği tutmuyor iyi bir sürücü iseniz yağmurlu havalarda bu farkı hız ile tolere edebilirsiniz de istanbuldayız sağolsun trafik neyse bundan önceki arabamda kabak lastikler vardı burnout yapmaktan o lastikle karda kaymadan dikkatlice sürdüm o yüzen kış lastiği falan yalan pirelli p zero can.
  • nerede yaptırırsınız bilmiyorum ama izmit sanayideki michelin bayiinde yaptırmayın.
    2 lastik değiştirme diğer 2 lastiğin de balansına 100 tl dedi.
  • 60 tl hem 4 lastik hem de balans , yer elazığ
  • ist avrupa yakasinda 4 lastik degisim ve balans 80 tl olan fiyatlandirma.
    not; sanayi deki lastikci
  • gün itibariyle sanayide kıytırık bi dükkana 60tl gibi fahiş bi fiyata yaptırdığım değişim. piyasası inanılmaz yüksek olan bu işlem için devletin acilen bir tavan fiyat uygulaması gerek
  • lastik başı 15 lira ideal olan ücrettir, zira balans da yapılıyor. o balans aletini eve alırsanız beleşe yapıp sürümden de kazanabilirsiniz ömrünüzün sonunda.
  • akdeniz sahillerinde yazlik ev alip yerlessen uzun vadede daha cok kar edeceğin hede...
  • balans ayarıyla beraber 4 lastiği 50 tl ye yaptırdığım değişim.
  • henüz yaptırmadım. 40 tl vermiştim kışın muhtemelen yine aynı ücreti veririm.
  • küçükçekmece'de balans dahil 4 lastik 70 lira ödedim az önce. kartal'da 50 lira'ya hallediyordum. bu sene fiyatlar yükselmiş gibi ya da hep mi yüksekti bilemedim.
hesabın var mı? giriş yap