şükela:  tümü | bugün
  • hepsi benim bebeklerimdir.
  • asıl iticilik sizin insanları kategorileştirip onlara kendi kafanızdan uydurduğunuz değerleri biçmenizde.

sahi siz kimsiniz?
  • başlığı açan kadar itici değildir.
  • normalde böyle başlıkları es geçiyorum ama hasta yatağımdaki ağır işsizliğimden mütevellit bu sefer dayanamıcam.
    yani gençler nedir sizin sorununuz? esnese bile size verilen bi işaret olarak algılayıp resmen her kadının üstüne atlayacak çaresizliktesiniz. yok boyu kısa kadın iticiliği, yok 30 yaş teyzesi, yok ayağı büyük poposu bilmem ne sigara içen küllük ağızlı kadın şeysi. aa yeter yemin ederim gerizekalılığınız öğürme refleksi bile bırakmadan kusturtuyor artık.
  • cinsel seçilim tuhaf bir konu, gad saad, jordan peterson gibi akademisyenlerin son yıllardaki çıkışı sayesinde daha da irdelenmeye başladı; kısa boylu kadın kime neden itici gelir, gidip onlardan takip edebilirsiniz. ben kişisel durumumu anlatayım:

uzun seviyorum. uzun, dolgun, diri ve atletik. alıştım. kuzey ve orta avrupalı hatunlarla takılmak beni bozdu diyeceğim ama ben memlekette de bunlara benzer türk hatunları buluyordum bir şekilde. yıllar geçtikçe iyice fetiş durumuna geldi bu benim için. yetkililerden yardım istiyorum. sesimi duyurmama yardım edecek herkesten zeus gani gani razı olsun. kısa boylu hatunlar itici falan değil, uzunlar fazla çekici. sağlık sinyalleri fışkırtıyorlar uzun bacaklarından, pembe yanaklarından.

:( yardım eli. pls.

*
  • itici değildir bu kesin. örneğin fatma turgut. o ne ponçikliktir, o ne tatlılıktır. geçen gün izmirdeydi kalbimi söktü gitti be.

ah ne zormuş bitsin demek, hala severken seni...
  • çok da tatlı olabiliyorlar ne iticiliği
  • halkımızın derin sosyolojik gözlemlerinden damıtılmış "götü yere yakından korkacaksın" diye bir söz vardır. psikiyatri bu durumu "napolyon sendromu" olarak adlandırır. genellikle telafi etme çabasında arızalı tipler oluyorlar. bende hazzetmem.
  • 1.55 boya 75 kilo olan kadinlarda olan iticiliktir.

hem minyon hem fit ise yeme de yaninda yat.