• cebe bi uzun marlboro atıp otobüs kullanmayacaksak olmuyo kardeş bu gömlek, zorlamayalım.
  • plajlarda giyilen tarzları güzel olsada
    iş hayatında giyenleri görünce aklıma (bkz: dayım) geliyor.
  • yaz aylarının vazgeçilmezidir benim için bol kesim hafif desenli olanları var alıyorum 3-5 tane,kollarıni tek kat kıvırıp giyiyorum tişörtten bile daha serin ve daha rahat hissettiriyor.
  • ibrahim tatlıses geldi gözümün önüne.
  • hay ben bu popüler kültürün dayatmacı moda anlayışının içine .................
    kısa kollu gömlek erkeğe yakışmıyormuş ter kokusuna neden oluyormuş, estetik durmuyormuş. ihtiyar gösteriyormuş muş muş da muş muş.
    kime göre neye göre estetik kime göre neye göre moda.
    ter kokusuna gelince teri kokan adam uzun kollu da giyse kokar kısa kollu da giyse kokar. kokan adam ne giyerse giysin kokar ulan. ayrıca özellikle mavi gömlekte yazın koltuk altında oluşan terin ıslaklığı kadar insanı utandıran bir görüntü olmuyor. kolları kıvırmak çözüm değil kolları kıvırsan bile hava geçişi olmadığı için yine terletiyor.
    kolu kaldırınca sırtı görünüyormuş kılları görünüyormuş röntgenlemeyin kardeşim milleti. ulan çatalı haififten açık bir kadının memesine bakan adama sapık damgasını vurursunuz metroda kısa etek giymiş bacak bacak üstüne atmış kadının bacağına bakana sapık dersiniz ama kolunun altından erkeği dikizleyene laf yok o gömleği giyen iğrenç oluyor öylemi .
    devlet memurları yazın kıyafet yönetmeliğine göre işe giderken tişört giyemezler kot pantolon giyemezler ulan ne yapsın bu adamlar kırk derecede takım elbise mi giysinler.
    ben sizin moda dayatması ikiyi yüzlü anlayışınızı anlamıyorum paçası daralıp bilekleri saran üstelik de bilek üstünde biten erkeği kadın gibi gösteren pantolona moda dersiniz ama bir kısa gömleğe etmediğiniz laf kalmadı.
    bırakın insanlar kendine neyi yakıştırıyorsa onu giysin.
  • bende de var da sırf kro denmesin diye giymiyorum. '( çöp oldu hepsi..
  • sol göğüs hizasında bir adet cep ve bu cebin içinde cüzdan, sigara, tutulan takım renklerinde tarak ve kalem varsa
    görenleri 80' li yıllarda bir zaman yolculuğuna çıkaran gömlektir.
  • giyeni haksim dayı sınıfına soktuğunu yeni öğrendiğim gömlek türü.

oğlum çok güzel kısa kollu gömleklerim var ama buraları okuduktan sonra hayatta giymem. meğer uzaylı gibi bakıyormuşsunuz amk bize. yarından tezi yok meydanda yakacağım hepsini.
  • biri yeşillendirebilir mi bu kısa kollu gömlek giymek neden bu kadar ayıp ?
hesabın var mı? giriş yap