şükela:  tümü | bugün
  • saçları bir karıştan daha kısa olan kadınların iticiliğidir.

30 yaşına gelip dizleri yaralı oğlan çocuğu gibi ortada gezmezler mi bir de...

hayır, yakışmamış.
  • eski başlık. ben sadece hortlatıyorum. yeni gerizekalı yazarlar var olan başlığa yazsan bile sen yeni açtın sanıyorlar.

neyse konumuza dönelim. kısa saçlı kadın normalde bana itici gelmez. aksine cesur ve tatlı gelir. görünen ince kadın boynu gayet çekicidir ama bugün gördüğüm kısa saçlılar bana çok da itici geldi. sebebi de malumunuz herkesin elinde telefon ve telefona bakarken oluşan şu görüntü. kısa saç olunca yamuk boyun pek bir itici geliyor. uzun saç en azından bu görüntüyü kamufle ediyor.
  • (bkz: allah çarpar)
  • yakışana çok yakışır,ekşi sözlük genelleme yuvası oldu iyice.
  • (bkz: amber rose)
  • kadına hatun diyen erkek iticiliği ile çarpışır.
  • sonuna dek hak verdiğim bir iticilik. hangi kadın olursa olsun ve ne amaçla kısa kestirirse kestirsin (tarz, yüz güzelliğine güvenme, isyan, ilgi vs.) yakışmıyor.

kadın dediğin uzun saçlı olur, eski köye yeni adet getirmeyelim, ayrıca kısa saç sana yakışmış diyen amcı meriçlere aldanmayın siz. kadın uzun saçlı olur nokta.
  • kesinlikle var bu, bazi kadina soyle yakisir vs geciniz.. sen o kadinin uzun sacli halini gormediysen cekici gelir gorduysen asla ve asla..

bazen insan zorunluktan kestirir saclarini, hastaligi var yasliligi var, bir onlara yakisir kisa sac..
  • zevkler ve renkler tartisilmaz suphesiz. benim icin boyle bir sey yok.

bir hatunun kisa sacli halleri her zaman daha cekici gelir. yillarin degistiremedigi bir sey.