şükela:  tümü | bugün
343 entry daha
  • çok seksi oluyorlar.
  • yüz ve burun şeklinin çok önemli olduğu saç şekli. kemerli, kazma gibi burnu yada tombik suratı olanlarda çirkin ve erkeksi olan saç modeli. illa kısa saç istiyorsanız, uzun saç kullanamıyorsanız, saçlarınız uzamıyorsa küt yada küte yakın bir model kestirebilirsiniz. ince surat ufak burunlularda kısa saç güzel duruyor. çok ciddiyim, mesala tuba büyüküstün, bade işçil, demi moore gibi hatunlara kısa saç çok yakışıyor. kısa saçı taşıyabilmek ciddi ciddi güzel surat ister, herkes taşıyamaz. ama uzun saç öyle değil hemen her bayana gider. en fazla dağınık yada toplu saç yakışmıyordur.
  • yukarıda bir arkadaş yüz ve burun şekline değinmiş, kesinlikle haklı. bu saç tarzı cesaret ister ama yakıştığında yakar, kavurur...
  • ekseriyetle küçük memeli olurlar.
  • kısa saçı bilmemde bu aralar kleopatra tarzı saç kesimleri çok görüyorum, hepside aynı feminist
  • hic seksi degillerdir. sacina bile bakmaktan erinip kisa kestirmeyi kurtulus olarak goren kizlar. hic iyi gorunmuyorsunuz.
  • sevilmektedirler. keşke saçlarınızı uzatmasanız kızlar.

bu arada kısadan kastım biz erkeklerin saçları kadar kısa değil, boyun hizasına yakın kısalık.
  • sevgilimde gören herkesin yaptırmak istediğini düşünüyorum. böyle bir güzelliği kelimelerle ifade etmek oldukça zor çünkü
  • kısa saçla güzel gözüküyorsa, güzel kadındır*