şükela:  tümü | bugün
  • akpli olmak.
  • 3 gün istanbul da kaldım. kenar mahalle de uyuşturucunun getirdiği parayı hiç bir işin getireceğini sanmıyorum.
  • (bkz: boş küme)
  • sanırım herkesin uygulayabileceği ve en kolay ulaşılabilir "kısa yoldan zengin olma taktiği" zengin birisiyle evlenmektir. tabii ki bir evlilik bu amaçla yapılmaz ve yapılmamalıdır, ancak ben daha kolay bir zengin olma yolu göremiyorum.
    bir de acun'a kendini sevdirmek var galiba.
  • kadınlar için;
    (bkz: zengin koca)

bu olay defansın arkasına atılan uzun top gibi bundan daha kestirmesini henüz görmedim.

hele evlilik sonrası çocuğu da yapıp, eşinin kusurlu davranışından dolayı da boşandın mı nafaka+tazminatla ömür boyu mis gibi takılırsın.

bu da böyle saçma bir düzen işte.
  • tiki tayfanın takıldığı yerde bodyguard, garson olarak işe başlayın.

gözünüze mercedes anahtarlığını masaya vurup her hafta o mekana gelen birini kestirin. onunla kanki olun yakınlık kurun.

ondan tırtıkladığınız parayla müteahhitlik yapın, bitti gitti güzel kardeşlerim. hayırlı olsun.
  • boşuna hayal kurmayın. kolay para diye bir şey yoktur. kolay gelen de aynı şekilde gider (bkz: easy come easy go). millet olarak bu anlayışı terk edersek o zaman ilerleyeceğiz ama maalesef...
  • akp'li olmak diye düşünebilir bazı arkadaşlar . kısmen doğru ama eksik.

zamanında cemaatçi olup akp'li olmaktır doğrusu ..

kendini uyanık sanan bir solcu arkadaşım iş,ekmek çıkar diye bu akp'ye yanaşmaya çalışmıştı. o kadar "sen onlardan mısın gerizekalı?" , "ne işin var bu heriflerin arasında bir kendine bak bir onlara" dememe rağmen dinlemedi beni ve bir hafta sonra sktr edildi.. *

şimdi de hepsi fetöcü ya da sempatizanı olduğundan sağlam,kendilerinin bile güvendikleri çekirdek bir kadroları ya da ideolojileri yok.

gemi batıyorken gemiye binilmez .artık geçti o teknik yani.
  • (bkz: the girlfriend experience)
    doğrusu pek de kolay yol da sayılmaz bu, bol bol odun yemelisiniz zenginlik için afedersiniz.
  • benim buradan anladigim, kimse bir sey okumuyor hatta merak bile etmemis ki arkadasin (daha once yapilan) ''devamini okuyayim'' trollugu basarisizliga ugramis.