• bazen tam bir orospu çocuğu.

(bkz: #26702763)
  • magnet koleksiyonumun en nadide parçalarını bana kazandırmış olan güzel adam. aldığı magnetlerin fiyatının 4 euro falan olduğunu öğrenince (etiketini çıkarmamış çakal) "çayları yine bana kitledi iblis" şeklindeki söylenmelerimden utandım. 30-40 çay daha ısmarlasam belki ödeşmiş oluyoruz, o da belki.

yurt dışına çıkacağın zaman aman diyim haber vermeyi unutma.
  • ankara kizilayda 37 kisiyi olduren patlamanin bombacisini mesrulastirmaya calisan zat. "patlatti ama bir sorun bakalim neden patlatti" gibi terore destek veren cirkin bir ortadogu kafasina sahip olmasi muhtemelen kendi kendine verdigi en buyuk ceza zaten, o yuzden cok fazla ustune gelmeyecegim, engelleyin gecin ama diyecegim tek bir sey var;

bir gun olur da yine canimizin yandigi ekim ayindaki ankara gari patlamasi gibi, isidli bir intihar bombacisi yine kurtlerin arasinda kendini patlatirsa ve yine yuzlerce kisiyi katlederse umarim bir gun biri insanligini kaybedip kendisine " o isidli genc kendisini patlatti ama bir sorun bakalim neden patlatti, soyle soyle sebepleri vardi" demez. cunku o zaman kendisinin su entrysini okudugumda hissettigim igrenc hissi kendisi de hissedecektir.
  • takımı daha bugün aykut erçetini getirmiş hala komikli eski futbolcu esprileri yapmaya çalışan yazar.

(bkz: ümit davala)
    (bkz: hakan şükür)
    (bkz: hakan ünsal)
    (bkz: gheorghe hagi)
    (bkz: necati ateş)
    (bkz: fatih terim)

say say bitmez...
  • (bkz: #27054635)

bu entry ile böyle beynimde rakı hakkında ne kadar düşünce varsa cımbızla çekip sözlüğe mükemmel bir şekilde aktaran yazar. kelimesi kelimesine bu işte, bu ya. hani rakıyı sevmemem nasıl %20 kokusu ve tadının iğrenç gelmesi, %80 içenlerin girdiği anlamsız saçmasapan tripler, aynen anlatmış adam.

oturup iki bira içilecek ve muhabbet edilecek bir adam olduğu kanaatindeyim vesselam.

edit : şimdi entrysini bir daha okudum, karar verdim. söz konusu entryi yazıcıdan print edeceğim, ''rakı sevmiyorum'' dediğim zaman ''rakı sofrasının adabı vardır, mezeler koyulur ortaya muhabbet bik bik bök bök rereröröeaadsfaf'' anlatmaya başlayan adamın eline teslim edip, ortamı terk edeceğim bundan sonra.
  • ses işleme konusunda başarılı yazar.
  • asker ocağından arayıp "karni naber? 6 eylül'de yemin törenim var. 7 eylül'deki maça* beni yazın, oynıycam." diyebilen bir şahıs. biz vatan buna emanet diye geceleri rahat uyuyoruz; adamın aklı manşette, serviste.
  • allahın emri peygamberin kavli ile kişisel iletisini içinde bulunduğum durumdan ötürü istedim, verdi. sagolsun. *
  • pokemonlar konusunda oldukça iyi bir yazardır. bunu gördüm.

ayrıyetten komik bi tip.
  • ömründen bir sene daha kısalmış kablodur.
hesabın var mı? giriş yap