şükela:  tümü | bugün
  • kasımın yarısı bitti.hala tişörtle gezenleri görmemle yaptığım tespit.
  • iskenderun da gerçekleşen hadise.kasımın 9. gününden bildiriyorum hala sokaklarda askılı dolaşan kızlar atletli erkekler falan var.ankara ve istanbul daki arkadaşlarımı arıyorum biz montla sıçıyoz diyolar.bu ne yaman çelişki anne.
  • kardeş (bkz: 10 kasım) geldi.
  • bu yıl yaşanmasıyla biz yazcıları sevince boğan hadise. dün gece üstümde bir tişört bir hırkayla dolaştım sokakta, hiç üşümedim. kombiyi henüz açmadım. ince bir yorganla yatıyorum ve ter içinde uyanıyorum. çoğu kez evde şortla dolaşıyorum. uyandım hava yine güneşli ışıl ışıl. aşırı mutluyum lütfen gelmesin kış. bunu dediğim an yarın sıcaklığın mevsim normallerinin çok altına düşeceğinden emin gibiyim ama du bakalım.

edit: lokasyon istanbul
  • o kış sadece sizin oraya gelmemiş sanırım. biz ankara kutuplarında yaşadığımızdan yanlış beyandır.
  • 5. sezonda geliyor.
  • ayakkabılarımın altına nal çaktırdım karda kaymayayım diye(arabası olanlar anlamaz, bir nevi kar lastiği) at gibi ses çıkarıyorum yürürken.

kışın gelmesi benim için çok önemli artık.
  • gerçek olan durum. ankara’ya da henüz gelmemiştir. ulan 15-16 derece sıcaklıkta kış mı olur!? tişört üstü ince montla geziyoruz hala. akşam götümüzün donmasıysa tamamen kıştan bağımsız bir durum. ankara’nın akşam soğuğu yazın da vardır. bir süre daha gelmemesi güzel olur aslında.