şükela:  tümü | bugün
  • survivora katılsalar birinci olmaları kesin olan kızlardır. valla onları görünce ben üşüyorum.
  • bu kizlarin fok gibi deri altinda 10 cm. yag tabakasi ile, yada kanlarinda antifirizle gayet donanimli yaratilip yaratilmadiklari merak konusudur. cunku genelde bu sekilde giyinen kizlar, yumurtaligini usutur, bilemedin sistit olur bi sekilde illa ki hasta olur. soguk kis gunlerinde gobek dekolteli bu hatunlarin nasil olup da bu sekilde giyinip hala saglikli kaldiklari paylasilmasi gereken bir bilgidir. kis sporlari ile ugrasanlarin kullandigi bir takim krem sprey edevat mi kullaniyorlar yoksa kendi kendilerini bilimum uzak dogu felsefesi ivir zivirla egitip konsantrasyon gucuyle usumemeye ikna mi ediyorlar yada poz kesecem diye 2 gun gezip 5 gun yorgan dosek yatiyorlar...

(bkz: aciklama bekliyoruz)
  • erkek milletine ceza niyetine yaratıldıklarına inanıyorum,
    ben kat kat giyinir gezerken hatun göbeği açık giyiyor,normal bir insan bunu yapabilemez,
    kozmik güçler tarafında verilen vaziflerini yerine getirmeye yani erkekleri çıldırtmaya gelmişlerdir,bence
  • nasıl oluyor da zatürreden ölmedikleri merak edilen hatunlar.
  • (bkz: nerde) (bkz: nasıl)
    kış günü sıcaklığın 25 derece olduğu bir mekan*da pekala da giyebilirler.
    ya da çok kalın paltolarının altına giymiş olabilirler sıcak evlerinden çıkıp yeteri kadar sıcak olan başka bir yere giderken.
    ööle işte.
  • dingilteredeki her iki kizdan biri bu kategoriye girmektedir.. gecenin bir vakti 3 kat giyinik siz markete sigara almaya giderken bunlari sokakta ayaklarinda topuklu ayakkabi, kollarinda beyinleri ebatinda bir canta ve suratlarinda bir ton makyajla gorursunuz.. iciniz bir urperir acaip olursunuz..
    ha eli yuzu duzgun, normal insan gibi davranan kizlarda vardir tabi.. aramak bulmak lazimdir..
  • titremeleri gerekirken hic oyle bi soguk yokmu$casina davranan ve bu davrani$larina uygun kiyafetleri ki$in ortasinda/buz gibi sogugunda secen kizlar. hasta olmadiklarini/olmayacaklarini iddia etseler de, sozkonusu eylemi surekli yaparlarsa bir sure/birkac yil sonra mutlaka birtakim organlarinda birtakim bozukluklar olu$acaktir, aksi mumkun degildir.
  • bunlar ishal irkinin mensuplaridir.
  • zonta tayfasının, haklarında "ehühe, onların altlarından ızıtması vardır tabiatıynen, alev gibin yanıyordur onnar" şeklinde izahat verdikleri , ilerleyen günlerde cırcır olmaları muhtemel kızlardır
  • istanbulda yilin 3 4 gunu gercekten de paltonun altindaki gobegi acik diye usuncek kadar soguk gectigi icin butun kiyafetlerini orta soguklukta gunler icin almis yeterince uzun bluzu olmayan, diyelim ki kumasi yetmeyen kizlar. isitilmaya kalkilmasindan hoslanmama ihtimalleri dusunulmeli, onlar istemedikce teklif edilmemelidir.