şükela:  tümü | bugün
  • adeta kar yığını düşen, araç trafiğini bırak yaya trafiğinin bile mümkün olmadığı, insanların dışarıya çıkamadığı, temel ihtiyaçlarını sağlayamadığı ve en basitinden insanların ölülerini çuvalla taşıyan haberler yerine "kar en çok minikleri sevindirdi" haberlerini izlemektir.
  • avm
    avm
    avm

arkadaşlarla başka yerlerde takılamıyosun çünkü donmaktan buluşmanın anlamı kalmıyo
    müze sinema tiyatro gibi şeyler ayrı tabi
    birde evde yemek film sevdikleriniz oyun oynamak vs... baya ayrı
  • kombiyi kapatıp sevgiliyle yorganın altına girmeyi tek geçerim. aman sabahlar olmasın...
  • esmer guzel bir hatun ile evde sabaha kadar sohbet edip sarap icmek. sanirim en lezzetlisi bu.
  • günün birinde marmaray'ın geçeceği ama halen bomboş olan eski banliyö tren hattı boyunca uzun yürüyüşlere çıkmak, bisiklete binmek, mangal yapmak vs.

senelerdir bir boka yaramıyor bari park niyetine kullanılsın bu alanlar !
  • battaniyeye sarılıp sevgiliyle film izlemek, dışarıda lapa lapa kar yağarken başbaşa kahve içmek, sevişmek...
  • evde oturup sokakta olmadığına şükretmek
  • kış demek vize demek final demek büt demek... oturup ders çalışmak en mantıklısı. ama öğrenci de mantık ne arar loooo...

ps4-arkadaş grubu-kola-pizza-bira sabahlara kadar pes-fifa-nba...

şu da var gecenin 2si yol boş lapa lapa kar yağıyor al bisikletini yan yan sokaklarda turla en zevklisi...

şu da var istanbuldasınız ee trafik kilit... yaz lastiğiyle dolaşan aptallar kalmış yolda... 3-5 arkadaş çıkıp bunların videosunu çekip dalga geçip belki itip çekip yine güzel vakit geçirilebilir...

ben olsam ne yaparım onu da söyleyim... gider starbucksta otururum. hava soğuk ama sigara içmek isteyenler var... dışardan ufo altı güzel bi yer kaparım. ee sıkış tıkış zaten... belki güzel hatunlar masama oturur...
  • evde oturup kombi ses çıkardıkça ay sonunu düşünmek.

debedit: debe'ye giren ilk entry'im o sebeple çok duygulandım. "herkesin ne çok derdi varmış kombiden yana" diye düşündüm aynı zamanda. dikkat edin kendinize ahali sıkı giyinin.