şükela:  tümü | bugün
  • educatedearın marmaris'te restoran işletmeciliği yapan ve herkesi dansıyla etkisi altına alan abimize yaptığı remix. buyrunuz:

videonun orjinali için: orjinal
    educatedear remixi için remix
  • mükemmel ötesi olan educatedear videosu.

uzun zaman sonra efsane geri dönmüş.
  • hastalığa davetiye çıkaran adamdır.
  • havuzda hele ki en termalinde yüzüyorsa sıkıntı olmayan ama denizde yüzüyorsa aklı olmayan adamdır, evet.

(bkz: düz adam)
  • bu aralar yine sardim.
  • (bkz: tiger chickyface)
    allaağğııımm en sevdiğim, durup durup izlediğim. hollandiiiyaaaaa :-)
  • kibarlığından da ödün vermeyerek her cümlesinin sonunu efendim ile bitirmeye gayret eden neşe dolu abimiz.
  • soğuk suda yüzmek depresyona çare mi?

böylece ercan türksoy beyin de neden mutlu ve hiç üşümeyen biri olduğu ortaya konmuştur efenim.

"teori sağlam olsa da kanıtlar şimdilik sadece kişisel deneyimlere dayanıyor.

soğuk suda yüzenler, bu deneyimin faydalarını saymakla bitiremiyor, asla hastalanmadıklarını ve kışın kalorifer kullanmadıklarını söylüyorlar. pek çoğu, büyük bir üzüntü yaşadıklarında ya da yakınlarını kaybettiklerinde dahi, suya girince huzur bulduklarını hatta mutlu olduklarını anlatıyor.

'hayat güzel'

2006 yılından bu yana, dağıtılan antidepresan reçetelerinin sayısı ikiye katlandı. pek çok kişi yıllarca kullansa da bu ilaçların etkisi tartışmalı.

depresyonun farklı sebepleri üzerine yeni çalışmalara ihtiyaç olduğu bir gerçek.

sarah yüzmeye başlayalı iki yılı geçti ve hala hiçbir ilaç kullanmıyor.

"hayat güzel. terapiye devam ediyorum ama yüzmeyi asla bırakmayacağım" diyen sarah, en zor anlarında yüzerek çözüm bulduğunu da ekliyor."
    bbc linki