şükela:  tümü | bugün
  • şu sınavı da geç, sonra rahatsın aslanım.
  • kişi: bak öyleyken böyle, falan filan, asfdfghjklş.

kişinin 15 yaşındaki hali: bisiktir git allasen, geçmişe öğüt verip duracağına, bundan 10-20 yıl sonra şimdiki yaşına öğüt vermek durumunda hissetmeyeceğin şekilde yaşa.

kişi: !?!? ... sen de ha! ayar ha! bana hem de...asdfghjklş.
  • şu aşık olduğun üst sınıfların ahmet yok mu? hani bana bakmaz diye yanına bile yaklaşmayıp uzaktan mel mel izlediğin. heh işte o 10 sene sonra seni facebooktan bulup "ya ben sana çok aşıktım ama sen hep beni tersliyodun hiç açılamadım biliyo musun" diye bomba bir itirafta bulunacak. ne ters yapıyosun çocuğa salak! salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya..
  • saçlarını uzat. ne o öyle erkek çocuğu gibi. biraz girişken ol bu kadar utangaçlığa lüzum yok. arkadaşlarını daha dikkatli seç ki 22 yaşına geldiğinde kıçına tekmeyi basacaklar çünkü. hepsi gidecek birer birer bırakıp seni. ve tabiki erkeklerden uzak dur! ilerde çok canını yakacaklar.
  • ne yap ne et rusçayı öğren!!
  • sanırım en mantıklısı o yaş için: "seninle yatmak isteyen her kadınla yat"

-ted mosby'nin 15 yaşındaki haliyle yaptığı bir sözleşme maddesi.
  • hayal kuracagina ders calis. o yakisikli asla sana bakmayacak, bari notlarin duzgun olsun.

spor yap, ileride dizlerin bozulunca doktor yasaklayacak zaten kosmayi, yapabiliyorken kos. bedeninin kiymetini bil.

maymun istahli olmayip bir aleti duzgun calmayi ogren. her birinden biraz calarak muzik yapilmiyor.

arti salaksin, hayvansin, gencligimi yedin. gerizekali. simdiki aklim olaydi senin agzina sicmistim.
  • -salak salak konuşma da dersine çalış
  • michael jacksonı muykıl ceksını bırak da matematiğe fene bak
  • sevgili 15'li. tokat yolları taşlı. bu öğüdümü dinliyorsan bilki, yaş x olsa da, ln sıfıra gitmeyi kafaya takarsa sende kocaman bir sıfır olursun. bunu o küçük kafandan asla çıkarma. bundan ötürü, ln'ede, sıfıra da pek yanaşma.

hesabın var mı? giriş yap