8701 entry daha
  • ilk aklına gelen seçenek çoğu zaman en doğrusudur.
  • kızım spor yapmayı bırakma, takla bile atmaya korkuyorum şu an, gör bak.
  • çok çalıştığını sanıyorsun, daha fazla çalışmalısın. senin tek yeteneğin çalışmak. ancak çalışarak var olabilirsin.

ama tabii bir şike yaramıyor bu tavsiyeler.
  • öss'ye gireceksin az kaldı sınavda uyuma ha
  • 28 yaştan bildiriyorum şu an hayatın fena sayılmaz. kariyerinde gerçekten büyük adımlar atıp çok güzel yerlere geldin, tebrik ederim. yüksek lisans için boşuna stres yapma, bitecek. 11 sene içinde sevdiklerinden 1 kişiyi kaybettin, onunla geçirebileceğin 2 senen var yalvarırım dolu dolu geçir 1 sene sonra vereceğin o kararı verip o insanı bırakma çünkü o pişmanlık bambaşka. 2020 de pandemiye denk geleceksin eve kapanmaların tadını çıkar sakın söylenme çünkü o sakinliği çoook arayacaksın. ilacını düzenli kullan, anneni de üzme.
  • git, ne yap et bu ülkeden gittt
  • 5 yıl öncesine dön. öss' yi yine kazanırsın, ondan sonrası ömürlük travma..
  • kafayı kullan, sözelden bir cacık olmaz.
  • ingilizce öğren, bambaşka bir dünya ile karşılaşacaksın.
  • bakımlı ol bakımlı. şu dünyada bir kadının bakımlı olmasından daha önemli bir şey yok. dengeli ve sağlıklı bir bakımdan bahsediyorum, şişme bebeklere dönmekten bahsetmiyorum.

bir kadın hayatının her deminde bakımlı olmayı seviyor ve yerine getiriyorsa o kadın bi kere ruhen sağlıklıdır, zihnen dengededir, maddeten de fena halde değildir. bedenen de sağlıklıdır bence, herhangi bir arazı bile olsa. onun için bakımlılık şart. bakımlılık sağlık göstergesi. yaşama sevincinin aşırı eksik olmadığının belirtisi.

kadın dediğin yaşama sevincinden yoksun olmayacak. zaman zaman eksilebilir, hayat bu, olabilir ama yaşama sevinci her zaman mevcut olacak kadında. çünkü şifacılığı o yaşama sevinci çalıştırır. şifa enerjisini de.

sen sen ol her zaman bakımlı ol emi kuzum... dünyanın en güzel kadınıymışsın gibi, en özel insanıymışsın gibi hisset. bunun için şükretme şekillerinden biri bakımlılık olsun. biri de hareketlilik olsa ne güzel olur...
4 entry daha
hesabın var mı? giriş yap