5993 entry daha
  • bu yaşının sana getireceği insanlar, olaylar ileride senin çelik gibi biri olmanı sağlayacak. çok zor olacak, çok incineceksin. evet, tecrübeli olacaksın hayata karşı ama asla kalbinle bağlantını kaybetmeyeceksin. çünkü sen, sensin.
  • sakin ol,rahat ol.kafana hiçbir şeyi takma.hayat akıp gidiyor.
  • bütün tercihlerin eğitim fakültesi olsun...
    babana söyle beylikdüzü'nde arsa alsın...
  • sigaraya başlama!
  • öğüt vermem. o yaştaki ben şimdikinden daha akıllıydı zira. kırılma noktası 21.
  • kesinlikle ogretmenlik oku.
  • ani kararlar verme
    büyük ve önemli adımlar için iyice düşün
    herkesin bir gün gidebileceğini unutma
    hayallerini erteleme
  • şu derslere biraz daha asıl,boşver aileni falan. şu an seni düşünmeyen insanlar ileride düşünecek mi saniyorsun? böyle başladın oğlum sen hayata...böyle de devam edecek...bir başınasın hep...
  • hayatta yaptığım yada başıma gelen hiçbirşeye pişman yada üzgün değilim.tecrube olarak bende hepsi.öğüt möğüt yok
  • yapmayı düşündüğün herşeyi yap kral, emin ol hiç pişman olmayacaksın, seni sen yapan yaptığın mücadeleler ve aldığın analitik kararların. sonunda bahtiyar olacaksın. birde sabiş konusunu var. tek pişman olduğun konu da bu zaten. neyse madem gelecekten yazıyorum sana rahatça anlatabilirim. evlendi bir erkek çocugu var kocası tam bir hayırsız ama o bütün bunlara rağmen mutlu bir kadın ve evet o zamanki halinden çok daha güzel ve tabii ki gözleri hala ışıl ışıllar, ben nereden mi biliyorum? 2015 de güven parkın önünde karşılaştınız ve yaklaşık bir saat oturup birşeyler içtiniz ve sana dedik "seni ne kadar çok seviyordum tebriz" bunun üstüne ne söylenebilir ki? keşke....... neyse neyse emin ol çok sağlam bir oldboy olacaksın. iyi işler hatta kimsenin senden beklemediği işler yapıp, göreceli olarak başarılı olacaksın bu yüzden son söz güveniyorum sana. kendine dikkat et ve bir an evvel şu sigarayı da bırak, zaten bırakacaksın boşu boşuna masraf edip sağlığını bozma.
2730 entry daha
hesabın var mı? giriş yap