şükela:  tümü | bugün
 • şimdiye kadar sana her şey ağır çekimde gibi göründü biliyorum. ama 18'den sonrası öyle çabuk geçecek ki inanamayacaksın. zamanını boşa harcama.

  ha, bir de, beyin frontal lobu gelişimini 20'li yaşların sonuna kadar tamamlamıyor. hani "şüphesiz ben her boku bilen ve her kararı kendim kendime en süpersonik şekilde verebilenim" diyorsun ya şimdi, fizyolojik olarak mümkün değil canım. heyecanlanma. sakin.
 • 3 yıl sonra galatasaray uefa kupasını alacak. önüne gelen herkesle iddiaya gir ve bu iddiayı herkese duyur. muhtemelen deli derler, götleriyle gülerler. aldırma sen onlara avrupada bahisçiler galatasaray'ın uefa kupasını alma ihtimalini 1'e 250 olarak hesaplayacak evi köyü sat. 17 mayıs 2000'de kral olacaksın. gerekirse son 10 senenin spor olaylarının sonuçlarını gönderirim sana.
  hadi şimdi çekil, siktir git! güneşimi kesiyosun, güneşlendikten sonra yanımdaki 3 hatunla orgye geçicem miami'deki malikanemde.
 • -okulunu oku eğlenceye sonra bakarsın.

  -2011 ağustos manchester arsenal maçına skor tahmini yap. 8-2
 • aklı başında, efendi ve iyi niyetli olmak sana bir sik kazandırmayacak. piç ol, kadın kısmına kötü davran. mesela konsere gittiğinde "sarılıp şarkı dinleyelim, romantik olalım" değil "arkadan yaslayayım belki akşama iş çıkar" moduna gir. bu jenerasyon kızları bunları seviyor. 4s kuralını unutma! sonra pişman olursun bak.
 • üniversiteyi uzatabildiğin kadar uzat.
 • önce bir üniversiteyi kazanayım da sonra hayatım kurtulsun diye hiç düşünme, çünkü hayatının kurtulduğu falan yok, hepsi yalan. etrafında ya da filmlerde gördüğün elinde bond çantasıyla siyah takım elbise giymiş beyaz yakalara sakın özenme çünkü kariyer diye bir şey yok, daha çok sömürülme diye bir şey var. bunu aklından çıkarma. hemen büyüyeyim de hayata atılayım diye sakın düşünme çünkü hayata ne kadar geç atılırsan o kadar iyi. hatta belki atılmasan daha iyi. aç aç gez işte sokaklarda, bir şekilde ekmek parası kazanırsın aç bile kalmazsın yani kasmana gerek yok. hem hayata atılacağım diye gereksiz sorumluluklar da alma. sonra göreceksin ki en mutlusu dersleri falan en az takıp en çok takılanmış. okullar falan bir şekilde bitiyor zaten inek olmaya ya da öyleymiş gibi davranmaya hiç gerek yok. kızlar duygusal iyi aile çocuklarından aslında hiç hoşlanmazlar. önemli olan serseri gibi takılıp bazen de öyle değilmiş gibi davranmak. bunu ne kadar önce öğrenirsen o kadar iyi. işine yarayacak. haa bir de üniversiteyi kesinlikle ailenden uzakta şehir dışında oku. öğrenci evi falan gibi ortamları sonunda nefret bile edecek olsan, gör. son olarak ailenin onayladığı düzgün bir hayat, aslında gayet sıkıcı bir hayat. bu sebeple içinden ne geliyorsa öyle davran. çünkü başta sana karşı çıksalar da en sonunda senin mutluluğunla onlar da mutlu olacaklar. yargılanmaktan korkma yani. çünkü ne yaparsan yap insanlar seni hep yargılayacaklar, kaçışın yok. hatta bir süre sonra insanlar, eğer ki sen kendinden eminsen seni olduğu gibi kabul etmeye başlayacaklar. şaşıracaksın. çünkü yine öğreneceksin ki kimse bir bok bilmiyor aslında. çoğunluğu takip etmek üzerine programlanmış. dışlanman sorun değil. hem bu seni bir süre sonra cool yapacak. unutma. ve on sekiz yaşına gelir gelmez ehliyet al. çünkü sonradan araba sürmeyi öğrenmek daha zor oluyor. şimdilik bu kadar. sen de daha sonraki yaşlarında "kişinin bilmemkaç yaşındaki haline vereceği öğüt" başlığına bir şeyler yaz ki, ben de hata yapmayayım. ya da yapayım boşver, hayat işte*.
 • kendini sev. çok sev. daha çok sev. bir narsist olana kadar bunu yapmaya devam et. başına ne gelecekse kendini sevmemekten gelecek. bunu yapmak için 22 yaşını bekleme, bir 22 şubatı ya da 22 ağustosu da.
 • karı kızın peşinden o kadar koşma be olm 2 seneye onlar senin gtunden ayrılmıcak. gerçi bi dakka lan, sen kovala kovala reklam yapmasak o günlere gelemezdik. yardır aslan parçası
 • gitmemesi icin elinden gelen her seyi yap, sonra cok ozleyeceksin.