şükela:  tümü | bugün
560 entry daha
  • distimikler ve ısrarcılar.
  • enayi yerine koyulmak. anlatıyorum bak gel.

benim enerjim mutluluğumla doğru orantılı. eğer mutluysam, seyit onbaşı bir ben iki. durmak bilmem. konu her neyse enerjim bitmez. okulda, işte veya ev temizliğinde bile. ama mutsuzsam müdür offf yani. elim kolum kalkmaz, sürekli hasta olurum. bünyem zayıflar perişan olurum. çok acayip ama son zamanlarda güzel. çünkü hayatımın en mutlu dönemini yaşıyorum. enerji tavan ama fark ettim ki, ailemize sonradan dahil olan tipin biri tarafından hemen hemen bir yıldır enayi yerine koyuluyorum. işte bu şükoyu üzer. beni enayi yerine koyma, insan gibi meramını ifade et,benden rica et ben senin için kendimi feda ederim. ama yok bu kadın öyle sinsi ki, minicik beyniyle beni bir yıldır enayi yerine koyuyormuş. ben de hep iyi niyet arıyorum tabii. ama bugün bitti. ne kendimi yorucam ulan dedim ve yaptım hamlemi. alttan alttan manipülasyonla bana kitlediği bütün işleri yıktım bugün üstüne. şimdi kendisi düşünsün. ne uğraşıcam ya. thehh
  • mutlu olmadığın bir işte çalışmak. bu devirde kafama estiği gibi istifa da edemiyorum iş bulana kadar katlanma zorunluluğu bütün enerjimi sömürüyor.
  • kişi bir işle meşgulken karşısında hiçbir işe yaramadığı gibi birde surat asan üstelik tabiri caizse kaynanalık edip bu böyle olmaz keşke bunu böyle yapsaydın diyen insan tipleri. tamamıyla olumlu tarafınızı sömürüp sizi çileden çıkarabilirler aman dikkat...
  • (bkz: cehalet)
  • gereksiz insanlar, gereksiz şeyler için zamandan zorunlu olarak feda edilmesi üzerine düşünmek.
  • türkiye.
  • sabahları karşılaştığı insana günaydın demeyenler veya gülümsemeyenler
  • sevdiğin kişinin üzüldüğünü görmek.
336 entry daha