şükela:  tümü | bugün soru sor
3917 entry daha
  • yeğenim instagram 'da bir fotoğrafını paylaşmış kirli sakal, cool bakışlar, siyah beyaz yapmış bi de. altına da yazmış "yaşlandık galiba"
    159 kişi beğenmiş 63 kişi yorum yapmış, hepsi de "yah kanka yaşlanıyoruz işte napcan" mealinde şeyler yazmışlar.

çoğunun kullanıcı adı 98- 99'la bitiyor. daha dünkü bebeler... ona özelden yazdım arkadaşlarının içinde mahcup olmasın diye. "daha dün altını değiştirdim senin, ne yaşlanması" dedim. bu hadi biraz orta yaş hissettirse de "ahh halacığım, öperim ellerinden" demesi koydu üstüne bir 15 daha.

bir de düğün öncesi "gençler yemeği dışarda yicekmiş" dedi yengem. gençler hazırlandı çıktı, kapının kenarında durdum, bu sefer arkadaşlarının yanında bile bile gıcıklık yaptım hepsine. senin senin bi de senin altını değiştirdim dedim trt diksiyonuyla iyice anlaşılsın diye. biraz da detay verdim. yarım ağız güldüler, iplemediler o kadar da.

biz oturup mantı açtık. kırışık kremlerinden ve sağlıklı beslenmeden dem vurduk. sosuna bol tereyağ ve bol nane koydu yengem. hamurun üzerine sağlıklı şeyler serpiştirip yedik.

kısa topuklu ev ayakkabıları beğendik bir katalogdan, imitasyon takılar ve parfümlere baktık. bileğini sürtüp kokluyorsun ya işte onlar. kokular birbine karıştı, el örgüsü şallar var dedi yengem otururken omuzlar üşümesin diye, arkadaşı örüp satıyormuş, yok o kadar da değil dedim.

hadi en gencimiz çayları tazelesin dedi fırladım yerimden:)