• bir baska zevk fasisti baslik. millet ezikligini bastirmak icin insanlarin begenilerine saldirmak, kendi begenilerini yuceltmek gibi bir yola girer oldu. her yerde rastlar olduk bu tiplere.
  • salçalı bulgur.besleyiciliği yok lezzeti tartışılır. sanıyorum ki yapımı pratik ve malzemelerinin ulaşılabilir olmasından dolayı bu kadar popüler.
  • kısır hamide'nin katılmayacağı görüş olurdu, eğer rahmetli olmasaydı...
  • o tırta can kurban gençler. bir de hala yapacak anneniz varsa değerini bilin derim. yoksa benim gibi kısırsız bir hayat sizi bekliyor. hele bir de erkekseniz ve yemek işinden zerre kadar anlamıyorsanız annenizin hayattayken yaptığı kısırın tadı damağınıza gelir, ağlatır.
  • tam da özenle ve isteyerek kısır yaptığım bir gün bu başlık canlanmamalıydı. evde herkes kısır için çok heyecanlı şu an. marulları da yeni yıkayıp kurulamıştım. sırf içine koyacağım yeşillikler, maydanoz, roka, nane, salatalık, suyu alınmış domates, taze soğan, fesleğen bile 1 saatten çok vaktimi aldı. çok üzgünüm.

tırt denmesi de çok ayıp. kısır kötü bir yiyecek. kısır sevmiyorum gibi şeyler olabilir de tırt nedir ya sanki dandik cipsten bahsediyor. gerçekten de bu z kuşağı çok yaman. inanılmaz bir şekilde geliyorlar alttan. kendilerini de çok güzel ifade ediyorlar. tırt hakikaten dünya olarak z kuşağına hazır mıyız çok emin değilim.

bir kısmı da şu an kebabın yanında gelen közlenmiş biber ve domatesin yenmediğini atıldığını söylüyorlar. biz de yıllarca severek yedik ve yiyoruz. çok sinirlendiğim için o başlığa yazmadım. burada kibarca ifade edeyim dedim.
  • (bkz: dedi çarpılacak adam) basit olmasi güzel olmasına engel değil.
    tanim: yanlış fikirdir. yani en azından bence
  • tırt bir yiyecek olmasa malum ortamda tüketilmez zaten.
  • katıldığım bir önerme olmakla birlikte çok pratik ve hayat kurtaran bir yemek olduğunu da es geçemeyeceğim. bulguru sıcak suyla ıslayınca zaten karnını doyuracak bir yemeğe dönüşüveriyor. biraz salca ve yeşilllikle oldu da bitti.
  • içinde tırt geçenlerin sıçmık olması.
hesabın var mı? giriş yap