• son dönemlerde neredeyse tüm elektonik ev aletleri üreten markaların satışa çıkardığı "blending" işlemini verdiği sporcu shaker'ına benzeyen kaplarda yapabildiğiniz ve sonrasında onu günlük aktivitelerde yanınızda taşıyabildiğiniz küçük mutfak aletidir.
  • çelik bıçakları ile buz kırabilme özelliğine sahip olup ayrıca her türlü gıdayı direkt parçalayıp sıvı haline getiren pratik zımbırtı..

bu konuda tam bir "fiyat performans" sunan hangi marka işte o konuda kararsızım.. keşke bu tarz ürünleri kullananlar konuyla ilgili tecrübelerini yazsa da, yeni başlayacak olanların karar verme sürecini olumlu yönde etkileseler..

edüt: link güncellendi.. tık tık
  • bir adet fakir personal blender sahibiyim. en ucuzunu aldim trendyol'dan bu kis, 255 tl mi neydi.

iyi ki almisim. bendeki bu kadar randimanliysa pahalilarini dusunemiyorum.

inanilmaz tok tutan shakeler yapip mutlu oluyorum. forma girmemde egzersiz aksatmamamda etkisi de vardir.

usengec insanlar icin bire bir. beslenmeden anliyorsaniz ihtiyaclarinizi icine doldurup karistirin sonra da icin.

tariflere acigim.

bir tane ben birakayim:

-yulaf
    -muz
    -sut(laktozsuz sut ya da yulaf sutu)
    -fistik ezmesi
    -kuru uzum/uzum pekmezi
  • arzum ar1079 shake'n take pro 800 w kişisel
    smoothie blender almayı düşünüyorum. kullanan varsa yeşillendirebilir mi ?
  • cam hazneli olarak en güzli hangisi?
    bilen birinin yeşillendirmesini istediğim alet.
  • fakir dynamic comfort ile bugün benim de sahip olduğum blender türü. deneme amaçlı ilk içeceği yaptım. süt, muz ve çilek koyduktan sonra bıçaklı kapağı bardağa kapatıyorsunuz. sonra ters çevirip motorlu gövdeye çevirerek oturtuyorsunuz. bir kaç kısa bızztlama sonrası içecek hazır oluyor. şahsen meyve katı kalır nasıl sıvı olacak gibi endişelerim vardı ama gayet memnun kaldım. herhangi bir şeker ya da tatlandırıcı kullanmadığım halde sonuç başarılı. fakir kalite olarak başarılı, muadilleri nerdeyse 2 katı fiyatta. tavsiye edilir.
hesabın var mı? giriş yap