şükela:  tümü | bugün
 • genel olarak libidosu yüksek -abazan değil lütfen- biriyim.

  bu tür başlıkları açıp ciddiye alanları görüp gülümsemek, stres atmak, ya da ironiyle değinilen konuda dahi hoş fikir beyan edenlere bakıp tartışmanın çapını genişletmek için yapılır. trolölölöler yapar bunu elbet.

  sinirli insanların öfkesinden huzur üretiyorum ben. tavsiye ederim. zevkli. şöyle demeli..,

  "kızın amına gül sokmak" gibi muallak başlıkların açılış nedenini bilemem şahsen başkası açınca. belki siki kalkmıştır, belki canı sıkılıyordur.

  gerçek kışkırtma (troll) başlık, (bkz: işçilerin sürekli zırlaması) olabilir mesela. okuyan insanın aklına veresiye satan peşin satan tablosundaki peşin satan adam silüetini getiren bu başlık, başlıkta bahsedilen durumda olan insanların saldırısı ya da başlıkta bahsedilen insanları savunan kişilerin saldırısıyla sonuçlanır.

  sonuçlanması lazım--dı. yok ama. bizde böyle değil. bu tür başlıklar, başlıkta övülen insan tipi ile paralel bir hayat yaşamasına rağmen, eleştirip sanal prim yapmak, meme ve göte kavuşmak isteyen insanların saldırısına hedef olur.

  troll, bu açığı bildiği için bu gibi insanlarla dalga geçer. mesele bundan ibarettir ve güldürür. olay çok basit. gerisi kelime gücüne kalıyor.