şükela:  tümü | bugün
 • sekerli_abiyeler instagram dolandırıcılığı başlığından sonra belki bu mecradaki arkadaşların yardımıyla bir etkimiz olur diye dillendirmek istediğim, internet üzerinden tanıştığım bir arkadaşımın yaşadığı dolandırıcılıktır.

  hesap adresi bu: https://www.instagram.com/kislikgiyimadresi/

  1 alana 1 bedava diye reklam yapıp kapıda ödeme ile alakasız ürünler gönderiyorlar. siz kapıda ödemeyi yaptıktan sonra da bi daha ulaşamıyorsunuz. hepinizin desteği ile sayfanın kapatılabileceğini düşünüyorum. lütfen başkalarının da dolandırılmaması için desteğinizi esirgemeyin.
 • bu sitelerden alışveriş yapanların televizyondan çük uzatma kremleri alanlardan farkı yok. iki grubun da çüke sürelecek aklı yok.
  rezalet puanım 1/10
 • hala şu şişme montları alanın bence dolandırılması haktır. sonra istiklal caddesi'nde fare gibi geziyorsunuz o tüylü kapşonlarinizla kırolar!

  ayrıca herifler 150 tl'ye falan satiyor. öyle ucuz da degil yani. siktirin gidin morhipo dan trendyol dan alin arkadaş. whatsapp'tan iletişim kuran tiplerden profesyonellik mi beliyorsunuz?
 • nerden bilelim senin rakibin olmadığını. bok atmadığını, internetten tanıştığı biri anlatmış. kahvemi lan bura. adam gibi ispat koy, kaynak birşey koy. gidelim sövelim, şikayet edelim.
 • instagram üzerinden alışveriş yapmadan önce araştırmak gerekiyor. nasıl bu kadar kolay güvenip para gönderiliyor anlamıyorum. olumlu veya olumsuz internette herhangi bir yorum yoksa uzak durulması gerekiyor.

  tanım: instagram üzerinden dolandırılmadık olayı.