şükela:  tümü | bugün
  • milka karaağaçlının markasıdır. tasarımları sade ve güzeldir. lakin tek kusurları vardır: annesinin kukusu fiyatına satılır. bijuteriler, onun tasarımlarının çakmalarıyla dolup taşmaktadır. melek kanadı, yuvarlaklarlı kolye filan hep bu markanın işidir. severek takip ediyorum lakin çakmalarını almaya devam edeceğim, sori milka. tenzilat candır.

bakınız güncel durum şöyle
  • 1.100 tl'ye görünmez takılar satan marka.
    fiyatta da minimalizm diliyoruz kendisine.
  • takıları güzel olmakla birlikte yüzyıl sonra bana entry yazdırmış bir markadır, zira kendilerinin çalışma koşulları yaka silktirir. mesai kalınır, es kaza mağazadan bir şey çalınırsa bu bütün çalışanlardan kesilir, geceleri taciz mailleri atılır, bu şartlar altında personelinden verim bekler... valla arkadaşımdan biliyorum.
  • rakiplere boş durmamış.

(bkz: nasip by nestle)

.
  • nişantaşı'ndaki mağaza çalışanının oldukça yardımsever olduğu minimalist takı markası. küpeleri genelde tektir.*zarif tasarımlara sahiptir. medcezir ve kördüğüm gibi dizilerde başrol kadın oyuncu tarafından takıları kullanılmıştır.
  • aşırı pahalı demeyeni dövüyorlarmış, ben de geldim. yetmezmis gibi bütün dizilerde arz-ı endam ediyor, canımız çekiyor yaw.
    fi'de serenay'in boynuna dar gelen yıldızlı kolye de bunlarinmis.
    neyse çalışanlarına eziyet ediyorlarmis bari. bu üzüme de koruk diyebiliriz gönül rahatligiylan.
  • takilarinin ahim sahim oldugunu dusunmuyorum. hele ki o fiyatlara degmez bana gore.

sozlukte butun serileri almadan duramayan yazarlar varmis. alacaksaniz ne bileyim gidip van cleef kolya falan alin.