• rakiplere boş durmamış.

(bkz: nasip by nestle)

.
  • 1.100 tl'ye görünmez takılar satan marka.
    fiyatta da minimalizm diliyoruz kendisine.
  • takıları güzel olmakla birlikte yüzyıl sonra bana entry yazdırmış bir markadır, zira kendilerinin çalışma koşulları yaka silktirir. mesai kalınır, es kaza mağazadan bir şey çalınırsa bu bütün çalışanlardan kesilir, geceleri taciz mailleri atılır, bu şartlar altında personelinden verim bekler... valla arkadaşımdan biliyorum.
  • bit kadar taşları dizip enayilere fahiş fiyata çakan marka.

ayşe arman marka sahibinden para alıp gazetede iki reklamını yapınca özenti türk kadını görünmez mücevhere şu yoklukta 20k veriyor.

krala görünmez takım diken terzi masalı gibi bir marka.
  • sosyal medyada vintıc etkisi yaratıcam derken sikindirik postlar paylaşan marka.

şuna 2 dakikadan fazla bakınca köprüyü geçmekte olan turgut özal'la semra özal'ın hangi kaseti dinleyecekleri üzerine yaptıkları nezih tartışmayı duymaya başlıyorsunuz:

https://www.instagram.com/p/bmltmekbu5n

90'lardan özlediğimiz şeyler var, gayet hoş bi kafa ama uygulama bokum gibi. marka değerini düşürecek kadar kötü.
  • ya benim anatomi bilgim ve oran/orantı algım sıkıntılı ya da eli fotoşoplamanın ve uzatmanın bokunu çıkartmış marka:
    https://www.instagram.com/…wj/?igshid=1ttr0v72m570h
  • sitesinin "hakkımızda" sayfasına bakılırsa markanın yaratıcı ve tasarımcısı, tasarım ve/veya gemoloji adına eğitim almamış ya da bunu belirtmeye gerek bile duymamış. güzeller güzeli bir fotoğrafını ekleyerek gerekli açıklamayı yapmış, mevzuyu da "kısmet" diye özetlemiş. böyle şeylerin kader kısmet olduğunu kabul edip üstüne bir de marka adıyla vurgulayan objektif ve realistik birini görünce saygıyla eğildim.
  • sahibi milka'nın da dahil olduğu bir skandalla anılan firma.

ik'nın mesajı, tutanaklar, kayıtlı yazışmalar vs varken "bi daha pipini gösterme tamam mı?" demenin gerekçesi ne olabilir çok merak ediyorum.

o yüzden dilerim ki hızlıca açıklama yapıp ya bu iddiayı çürütürler ya da hayvan gibi bir tazminat eşliğinde özür dilerler
  • kraliyetin küçük gelini meghan'ın geçtiğimiz günlerde parmağında taşıdığı yüzüğün markası. ülke gündeminden pek haber değeri taşımadı bu durum oysa 2000 başlarında olacaktık ki hey gidi.. neyse
    minimalist tasarımlara maksimum fiyat politikası izler kendileri; zaten fakirler niye öyle şeyler taksın değil mi? benim markam olsa ben de öyle düşünürdüm, yaşasın zenginler ölün pis fakirler *
  • çok affetsin beni ama hollywood yıldızlarının tercihi selin kent varken, beymen’de zamanla fossilleşecek markadır. zaten muadili ve uygunu bodrum’daki cadı kapanmadığı müddetçe anca kendi yağında kavrulacak.
hesabın var mı? giriş yap