şükela:  tümü | bugün
  • sanırım istanbul şişli’de bir adı üstünde şarküteri. amma velakin adamların işi yurtdışı ürünlerini getirip taze taze satmak. hayalimdeki dükkan resmen. knoppers gibi hanuta gibi nussknacker gibi alıştığımız ancak ülkemizde bulamadığımız çikolata çeşitlerinden yüzlercesi mevcut burada. fındıklı snickers, beyaz çikolatalı snickers vs.
    pazar günü akşam lindt ve birkaç tane knoppers’in hiç bulamadığım çeşidinden sipariş verdim ve 2 güne elime geçti. knoppers’in normalini bile bulamazken hiç görmediğim orijinal başka bir türünü görmek daha da şaşırtıcı. güzel mekan anlatmak istediğim.

    not: alkol temalı bir mağaza aslında sanırım.
  • şişlide bir harikalar diyarı. alıştığınız çikolataları olmadık biçim ve renklerde karşınızda bulabilirsiniz, paskalyada bile güç bela bulunan kinder shokobonsun beyazı, kitkatın yeşili, snickersın fındıklısı, merci çikolatalarının yımırta biçminde olanı... hiç görmediğim ritter sportları gördüğüm, raflarında dolanırken ferrero sen bunu da mı yaptın dediğim, kinder çeşitlerine bakarken gözlerimin dolduğu tükan, ölünce gitmek istediğim yer.
  • gerçekten ürün çeşidi olarak muazzam bir şarküteri. aklınıza gelmeyecek envai çeşit yabancı çikolata, abur cubur, çay, kahve, içecek vs bulabileceğiniz bir yer. n11'de de satış yapıyorlar.
  • yurt dışındaki özlediğniz tüm tatları bulabileceğiniz işini çok seven bir sahibi olan harika mekan .
    istediğim ürünleri getirtmişliği de var adını bilmediğim arkadaş sağolsun .