şükela:  tümü | bugün
 • istanbul'a gidip izlemek icin can atiyorum.
 • dün leman kültür'e gidilip izlendi. deniz alnıtemiz gerçekten iyiydi ve sabaha kadar dinlenebilirdi. ali yorgancıoğlu'nun da bok ve sıçmak üzerine kurulu konuşmaları da iyiydi diyebiliriz. deniz özturhan zayıf ve seyirciyle iç içe olamadı diğer eleman "falan" demekten başka bir şey yapamadı. gidilir mi gidilir. farklılık işte.
 • uzun suredir gulmekten yorgun dusmemistim, cicek gibi ciktik gosteriden. dun ankara'da izlerken,resmen bir an mide krampindan bayilacagimi dusundum. iki deniz de birbirinden muhtesemdi. de, --- spoiler ---

  ozellikle disari bosalma konusunda yapilan tanim evlere senlikti: "arabada seksenle gittiginizi dusunun, hava guzel, yol akiyor, yolculuktan inanilmaz keyif aliyorsunuz, muzik desen harika, derken bir anda arabanin kapisini acip hooop atliyorsunuz"
  --- spoiler ---

  izleyin, izletin; tek kelimeyle muhtesemler.
 • bugün ege üniversitesi karikatür ve mizah festivalinde çıktılar. fena değillerdi, özellikle deniz anlıtemiz çok başarılıydı diyebilirim.
 • eğlenceli bir grup.
  2 gösterilerine gittim, pişman değilim.
  hatta röportajları falan da çıkmış.
  http://www.ntvmsnbc.com/id/25471675
 • (bkz: kıspet şov)
 • geçen hafta bantmag' ın bir olayında izlediğim stand upımsı.

  zaten sadece 3 kişiyi izleyip verilen arada topuk yaptık.

  genel olarak şöyle anlatabilirim ki; sezyum stand up yapmak yerine; sahneye çıkan diğer stand upçılara laf atsa daha eğlenceli bir şov olur. lakin kendi hikayesi çok başarılı değildi.

  bir tane çocuk vardı genç bir şey o fena şeyler konuşmadı.

  bir tane da kız vardı. hayatımda gördüğüm en kötü komikçiydi herhalde kendisi.

  (bkz: fıkrasına gülünmeyen adam)
 • 10 kişilik bir arkadaş grubuyla, kiki'de izledik ilk defa; öncelikle tebrik ederim, çok başarılı. özellikle de deniz özturhan'ın olduğu kısım.. emrah'ın kız kardeşiyle nasıl bi münasebeti varsa, donunu görünce tanıyo kısmında içimden kişneyen bir at çıkardım. ha bir de türk bayrağı desenli straplezli kızda da aynı performansı sergiledim. şuan bile gülüyorum.

  japonlarla ilgili espriler yapan, şuan ismini hatırlayamadığım arkadaş da ciddi güldürdü. şovdan hemen sonra japonya'ya uçtum ve kulağımda sürekli o arkadaşın japonca taklitleri.

  bir de şovda onur diye bir arkadaş var.. fazla tanınamamaktan şikayetçi; gelen herkese 'beni tanıyor musunuz?' diye soruyor. gitmeden o'nu da bir araştırın derim*

  şimdi tek tek örnek verince, ekibin diğer üyelerine haksızlık yapıyormuş gibi olmasın; tüm ekip güzel çünkü.. ama deniz özturhan'ın altını çizerim; hayatımda, anlattıklarına bu kadar sesli güldüğüm bir kadın daha tanımadım.

  gidin valla, pişman olmazsınız.
 • deniz alnıtemizvesilesiyle haberdar olduğum şovdur. nasıl olsa sürekli çıkıyolar diye izlemeyi sürekli ertelediğim, sonunda kendimi 23'üne ayarlayıp, şimdi iptal vs. var mı bi kontrol ediyim derken bu seferkinin 5 kişilik olduğunu fark ettiğim şovdur bide. daha kalabalık kadroyu iple çekiyorum efem. bide caner omur varmış ki bu vesileyle izlerim kısmet olursa.*