şükela:  tümü | bugün
  • kanal d'nin yeni yarışması. annem izlerken denk geldim. tipler tam bir şirret ve puşt gibi.

(bkz: bi bitmediniz amk)
  • takip ettiğim kadarıyla erdemi favori edinmiştim kendime ayrıldı evden.olaylar taze iken yazmamıştım şimdi söyliyim melis onu haketmiyordu zaten mal hareketleriyle çocuğu üzeceği belli idi.
    tanım: abartılmış aşk konulu dizimsi.

sahi ayça fragmanda adnana aşığım diye bişeyler zırvalıyordu neymiş aslı astarı bilen bilgilendirsin pls.
  • işsiz kaldığım 1 ayda denk geldiğim program. insanı sinir hastası eden karakterler, samimiyetten ve gerçekten uzak rol yaptıkları her hallerinden belli olan insanlar... kafayı yedirtir. izlemeyin, izletmeyin.
  • tum kurbanlar gibi bir gece izleyecek bisi olmadiginda 15 dakikaligina arkaplanda donsun dursun die kancasina takildigim , sonra yavastan ve sinsice tesadufen degil de arayarak ve bekleyerek tamamen agina dusuruldugum program. saskinliklar icersindeyim, inkar etmiyorum izliyorum ama bu kadar insani katil yapacak tipleri barindiran bi programi tansiyomu cikartmak ,gozlerimi karartmak ugruna nie izledigimi henuz cozemedim. sanirsam medya daki en iyi marketing orneklerinden birisi program; tiksinmedigim , hareketlerine kil kapmadigim tek bir karakter yok nerdeyse... sanirsam bir tek nur kendi gibi bi insan orda...mehtap, cansel ve melis mahserin 3 atlisi, allah'im sen uzak tut kullarini boyle mahluklardan, bu nasil bir kin, "fisnik", nefret, yeminlen evlerden disari... mehtap uzerine psikologlar tez yazar oyle psikopat bi karakter, melis vaka olarak tarihe gecer, cocuklarimiza okutulur, 21. yyin vebasi gibisi... allah' immm.... ama izliyorum iste arkadas, agriyan curuk disi devamli kurdanla durtmek gibi bisi. pisler, cektircem kurtulcam. bu mehtap'in da taniyani falan varsa ailesiyle bi konussun, cocugu da varmis, yazik cocugunun da gelecegiyle oynamasin insan musveddesi... kimse alacagi verecegi olsun istemez boyle tiplerle. bi de "ohh my goodd" eser mi esen mi eseneklisi bisi var, o da komik.
  • 7 aydan beri devam eden programmış. bunu demin sunucunun ağzından duyunca şaşırdım başlığa baktım. hakikaten 7 ay olmuş.

7 ay lan 7 ay nedir mk. dizi gibi her gün devam eden. kurmaca mı değil mi pek emin değilim ama şaşırdım.
  • has badimdir. çok eski badimdir.
  • bi tane mavi sacli kiz haric hepsi birbirine benzeyen yani bildigin uzaktan bakinca aynisi olan gelin adaylari bulunan yarisma.

aha mavi sacli kiz elendi ya la. yerine de bi teyze geldi.

bu bayram tatilinde uyku duzenim alt ust olunca uyuyayim diye neler seyrediyorum allah da benim belami versin daha ne diyeyim...
  • ne turk dizileri izledim (super baba,asmali konak, hurrem) bu dizi gibi sarmadi dedirten prodüksiyon.. kast arkadaslar kendi icinde gercekten asik oluyor sandim ama baktim ki zamanla sacmaliklar zirve yapmis ...hergun baska bir senaryo donuyor..genel konu itibariyle erkekler evindeki 9 tipsiz erkek kizlar evinden gelin adayi secmeye calisiyorlar..kizlar da beni sec beni sec diye yalvaramadiklarindan verebilecekleri tek sey olan mutfak hunerlerini erkeklerin begenisine sunuyorlar...tam turk orf ve adetlerine gore hazirlanmis senaryo...aman canim neyse ne bize ne!