şükela:  tümü | bugün
945 entry daha
  • kurgu değil denilen program. ancak furkan isimli yarışmacı programın kurgu olduğunu açıkladı ve diskalifiye edildi
  • simge nur erkoç'un avamlığı ile, rüküşlüğü ile, genişliği ile, evdeki her kadınla kanka olup iki gün sonra arayı bozması ile, evdeki her erkeğe kanka ayağı çekip bir yandan da yürümesi ile bu sezonun doritos'u olmaya aday olduğu yarışma asddghhjkk

ayça bile bundan iyiydi be. ayça ne kadar rüküş olsa da, simge gibi hem selülitli bacaklarını poposuna kadar açık kıyafetlerle sergileyip hem de millete giyim üzerinden ahlak dersi verecek kadar düşmezdi, ilişki yolundaki erkeğe yürümezdi.

kuscam bu simge'den ıyyy. bakınca peynirli doritos kokusu geliyor burnuma.

ah ayçaliçe'm sana haksızlık etmişiz be ya...
  • yaren isimli şahıs gerçek bedeninin ve yüzünün üzerine plastik kalıp makinesinden sıcak polimer döktürmüş sanki. doctor who karakteri gibi.
  • büyük bir çoğunluğu kurgu olmayan program. maksimum elenecek isme karar veriliyordur onun dışında böyle senaryo yazılabileceğini hiç sanmıyorum. biraz analiz yapcam çünkü canım öyle istedi.
    şimdi sunucu öykü serter aşşşşşırı taraf tutuyor. yahu sen sunucusun gerekli yerde gerekli soruları sor geç. ayşenur, simge, şeyda babasının kızları herhalde sürekli bunları savunuyor ve aşırı göze batıyor. aybüke ve elif ağzını açtığında sözlerini kesiyor ve bu kızlarla ilgili olayları devamlı manipüle etmeye ve onları haksız çıkarmaya çalışıyor. izlerken ben bile geriliyorum o kızlar iyi susuyor.
    gelelim bu yarışmadaki o klike. bildiğin çete olmuşlar:
    cırtlak yaren- bağırarak haklı olduğunu zanneden, estetik öncesi büyük ihtimal çok zorbalığa uğradığı için şimdi bunun acısını çıkaran bi tip.
    alamancı ayşenur teyze- 27 yaşındayım diyor ama rahat 35'i var ve yarışmanın başından beri bir kişiyle bile flört edemedi kimse beğenmiyor.
    enişteci şeymanur - başta tolga'yı beğendi ama çapkın olur diye geri çekildi, serdar ve çağrı gibi iki kelimeyi bir araya getiremeyenlerle muhattap olmak durumda kaldı, sonra aybüke'yi kıskandığı için sürekli onu sedatla yapmaya çalıştı, kendisine tolga'yı almak için.
    simgene- başta kimse tarafından istenmediği için çok bozuldu, kendi aynaya bakmadan milleti bodyshamelemeye çalıştı. milletin ilişkisine çomak sokmaya çalışıp haz alıyor bundan. sevgili yapınca arkadaşını satan bi kasa bu.
    bunların hepsi birlik olmuşlar evin içinden geçiyorlar ve seyir zevki sıfır. geriliyorum izlerken. elif'in kıyafetlerine laf atıyorlar bu sırada ekrandan bunların memeleri ağzımıza giriyor. insta'da attıkları fotoğraflar nerdeyse nude zaten. kız güzel diye çekemiyorlar. aybüke'yi hem kitlesi var diye hem de tam hayal ettikleri ilişkiyi yaşıyor diye çekemiyorlar sürekli iftira atıyorlar. tuğçe'yi hiç sevmem ama o kız bunların yanında melek kaldı yemin ediyorum. bi de kadın dayanışması derler yersen.
  • burda kızlara eskort filan diyen olmuş. insanların annesi bacısı var çok ayıp ediyorsunuz öykü hanım bizzat ulaştı “ kızların hepsi bakireymiş ama oğlanlar pislik olabilir” dedi. gerçekten bu ülkede linç kültürü oluşmuş çekemiyorsunuz tazecik filizleri. beter olun reis az bile yapıyor size.
  • ya sizin izlediğiniz programları sikim. bu ne amk neler izliyorsunuz siz böyle. birde ciddi ciddi entry girenler olmuş. hayatsızlar tam kadro amk.
  • kimin ne izlediğini asla eleştirmem, haddime değil!

ve fakat bu ney arkadaşlar, siz iyi misiniz?
  • bu programla ilgili daha önce yaptığım değerlendirmede yaren'le ilgili şunları yazmışım:

"yaren: aslında çok iyi kız ama kendisini soktuğu durum iyi değil. o ani öfkeler, "beni dinleyeceksiniz"ler, eziyetleri; çok dengesiz maalesef ama samimi buluyorum."

ultra pişman oldum ya bunları yazdığım için; sağa sola bağıran, şımarık, hadsiz, her şeyi kendisine hak gören ama başka birisi yaptığı zaman aynı hareketi sinirden çıldıran bir insan çıktı içinden.

bir iki değerlendirme daha yapayım:

çağrı kadar eliyle koluyla sanki inanılmaz önemde bir şey anlatacak gibi yapıp bomboş konuşan bir insan görmedim. ne olur saçlarını da açma maça valesi gibi oluyorsun iyice.

sedat'a eskiden daha sempatik yaklaşıyordum, popüler olduğunu fark ettiğinden beri onun da eli kolu ayrı oynamaya başladı.

ve aybüke... tolga'ya eskiden kızıyordum; çocuk tamam bir einstein değil halen ama düzgün bir adammış ya bu... "bu programda yaptıklarımla kalacağız, insanların gözünde kavga eden düşük seviyede bir insan olarak gözükmek istemiyorum" dedi. helal olsun. oysa sevgilisi aybüke düpedüz kötü bir insan, günden güne karıştırdığı işler ortaya çıkıyor ve güzel bulduğum insan günden güne çirkin bir hal alıyor. çok acaip.

bu arada yeni giren batuhan'da da felaket bir ego var, söyleyeyim şimdiden sonra hak verirsiniz.
  • simge, ayşenur, yaren, şeyda kötülüğün vücut bulmuş halleri. ne yazık ki bunlardan hayatın her alanında var. sürekli ciyak ciyak bağırmaları iticiliğin zirvesi. kendileri de dekolte giyiyor. elif giyince sürekli dır dır konuşuyorlar. çünkü haset duyguları o kadar çok ki kendilerini durduramıyorlar. bu dört kızın ortak noktası çirkin olmaları. muhtemelen bunlar hayatlarında bi değer görmemişler. o nedenle bu kadar saldırganlar.
  • sedat konuşunca yapılması gereken:
    görsel
    görsel
7 entry daha
hesabın var mı? giriş yap