şükela:  tümü | bugün
  • rasgele karşılaştığım ve uzun zamandır beklediğim sanal gerçeklik konsepti üzerine kurulmuş olan dizi.

ilk bölüm bayağı güzel başladı, buralar değerlenecek gibi görünüyor.
  • en son 3. bölümünü izlediğim ve başarılı bir şekilde ilerlediğini düşündüğüm netflix dizisi. neden hala buralar değerlenmedi hayret ettim doğrusu.
  • imdb 6.2 puan dediği için buralar hala değerlenmemiştir diye düşünüyorum.
    yoksa bence gayet enteresan ve güzel ilerleyen bi dizi.

dizinin, kötü zannettiğimiz şeylerin aslında iyi olabileceği; tam tersine iyi sandıklarımızın da bize kötülük ettiğini anlatmak gibi bi misyonu var izlenimine kapıldım ben

bakalım sonunda bize hayatın anlamını söyleyecek mi bu düdük makarnası..
  • 1. bolum baslari biraz ilginc geldi, fakat ilerleyen dakikalar tam bir iskenceydi. umarim diger bolumleri izlerken yanilirim.

edit: yok abi fazla gizem bunyeye zarar. en ufak bir aydinlanma hissiyati vermedi. tipki lost gibi bir gizem yaratmislar, lost gibi de gizemleri bir boka cikmaz.
  • konusu ilginç bir dizi. en son böyle sword art online izlemiştim sanal gerçeklikle ilgili, inanılmaz beğenmiştim. onun gazıyla başladım bakalım. ilk bölüm biraz tuhaftı. çok ilgi çekici bir yanı yok ama bir yandan da bırakılmıyor. sanal gerçeklik grafikleri iyi görünüyor. sevdim gibi.
  • an itibariyle ikinci bölümünü bitirdiğim dizi. gayet iyi gidiyor yalnız şu adrianın ne bok olduğu çözülene kadar ruhumu teslim edeceğim galiba...
  • ilk sezonu yayınlanan 6 bölümlük netflix dizisi. konusu ilgi çekici olmakla beraber, işleniş bakımından çok bohem geldi bana.

--- spoiler ---

kızın çalıştığı cafenin sahiplerinin türk olması, aralarında bazen türkçe konuşmaları hoşuma gitti. bunun haricinde konunun işleniş şekli ve karakterlerin daima depresyon hallederinde takılmaları sinir bozucu. son bölümünde ikinci sezona selam çakar bir bitiriş yapmışlar. hiç bi bok anlaşmadan çözümlenmeden bitiyor sezon.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

ilk defa bir yabancı yapimda duzgun turkce konusan oyuncular gordum
    --- spoiler ---

onun icin as bayrakları as as as
  • ilk bölümü fena durmuyor. naif. gizemli. tatlı. müzikleri de güzel. 6 bölümmüş zaten. devam edilebilir.
  • 3. bölümün ortasındayım hala ne oluyor anlam veremedim. hikayenin işlenişi çok yavaş. diğer insanlardan ayrıştığınız nokta ne sizinde ayrı dünya kurdunuz.