şükela:  tümü | bugün
  • söz konusu kitap "çok satanlar" bölümünden seçilmişse hiç de mutlu etmeyen eylem. mesela "hüzünlü bir ponçik", mesela "adam sandıklarımız", mesela "beni neden sevmedin", mesela "güzel kaybettik".

kedi maması hediye etmek, böyle kitaplar hediye etmekten evladır. en azından bir amaca hizmet ediyor.
  • 1 kitap seçimine göre kişiyi gerçekten tanıyıp tanımadığınızı gösterir.

2 yine kitap seçimine göre o kişiden beklentinizi gösterir.

3 kisiye hitap eden kitabi seçemediyseniz sadece kendinizi kültürlü gösterme çabanızı gösterir
  • alabileceğim daha güzel bir hediye düşünemiyorum.

edit: bmw 540i e39 m5 paket hariç.
  • bazen sadece ona sizden bir hatıra kalsın istersiniz.
    özel olduğunu düşünmese de, atsa da, bir kenara fırlatsa da, başkasına hediye etse de ona hatıra bıraktım diye avunursunuz.
  • yılbaşında peşin peşin sevgilime söylemiştim ve pişman etmişti keşke herkes kitap hediye etse. ( bu entry yarın editlencektir)
  • birkaç defa yapmışlığım var ve acaip hoş tepki veriyorlar bence dünyanın en güzel hediyelerinden biri
  • yaşı tutanlara ya da yaşı uygun çocuğu olanlara kendi kitabımı hediye ediyorum. seviniyorlar genelde.

öğrencilerim de bana yılmaz özdil'in "atatürk" kitabını hediye ettiler. sevindim. kitabın panzehiri olarak ilber hoca'nın aynı isimki kitabını okumak zorunda kalsam dahi sevindim.

güzel hediyedir kitap.
  • kitap sever veya kitap kurdu bir insan değilim.lakin en samimi,en güzel hediyelerden biri.
  • beni tek sevindiren hediye. en sevindiren diyeyim. okuma zevki olan tanıdıklarıma da kitap seçip hediye etmekten acayip keyif alıyorum.
  • ne güzel bir hediye ne alsam diye deliye dönmekten de kurtarır. çünkü alınabilecek o kadar çok kitap var ki, herkese almaya çalıştığım hediyedir kitap.