şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ilgi alanım siyaset ve savaş tarihi bu konuda kitaplara açığım vermenize gerek yok önerilerinize bile açığım şimdiden herkese teşekkürler
  • ortalama 300 sayfalık kitabın ortalam 30 lira olduğunu varsayarak katılmayacağım kampanya.
    haftada minimum 2 kitap bitiren biri olarak söylüyorum bunu bak.
    ben kendime zor kitap yetiştiriyorum, ayda 250-350 lira kitaba ayırabilirsem ne mutlu bana diyorum, şimdi bir de okumada gözü olmayana ben mi okumayı öğreteceğim.
    bana kimse okumayı sevdirmeye çalışmadı. şimdiye kadar okumayı sevdirmeye çalıştığım kişilerde de hiçbir işe yaramadı.
    görüp de özenen, imrenen, hoşuna giden ve düzenli kitap okumaya başlayan çok oldu. ama özellikle yönlendirdiğim herkes yine kazma olarak hayatına devam etti.
  • katılanlara çok özendiğim ve fakat kitap verme konusunda oldukça bencil biri olduğum için katılamayacağım kampanya. satın aldığım her kitabın mutlaka bir anısı, hatırası var çünkü.
    gıpta ile izliyorum sizi.
  • tutmayacak olan kampanyadır. çünkü kargo parayla, kitap parayla. e ne faydası var ki bunun? kütüphaneler hem bedava hem çoğu kitap bulunabiliyor. istediğiniz kitap için talepte de bulunulabiliyor.

en fazla whatsapp grubu olabilir. o da aynı şehirdekiler için geçerli olabilir.